پیرهادی مطرح کرد؛

اولولیت مجلس یازدهم اقتصاد و معیشت مردم است

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با یک رسانه عربی با اشاره به شهادت سردار سلیمانی، تاکید کرد: حمایت از محور مقاومت یکی از اولویت های مجلس شورای اسلامی است.

 خبرگزاری خانه ملت؛ محسن پیرهادی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ایران در گفت وگو با پایگاه خبری لبنانی "العهد"، گفت: اولولیت مجلس یازدهم اقتصاد و معیشت مردم است، ما نمی‌توانیم تقویت روابط اقتصادی و دیپلماتیک را نادیده بگیریم.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: علاوه بر مسائل اقتصادی حمایت از محور مقاومت در منطقه جنوب غربی آسیا نیز یکی از اولویت های ما به شمار می رود.

پیرهادی تاکید کرد: پس از ترور سردار سلیمانی توسط آمریکا اوضاع منطقه به حالت قبلی خود باز نخواهد گشت و فرزندان این منطقه خط مشی آن شهید بزرگ را در پیش خواهند گرفت و عزت و پیروزی را محقق خواهند کرد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از گفت و گوی خود خاطر نشان کرد: کشور ما طی سال های گذشته تجربه زیادی به دست آورد و هزینه زیادی در این راه داد؛ دوستان و دشمنان بدانند که دیگر راهی برای اعتماد و خوشبینی به آمریکا نداریم و به کشورهای اروپایی نیز تکیه نخواهیم کرد. ما قدرت های داخلی خود را تقویت و با کشورهای همسایه همکاری خواهیم کرد و همان گونه که در ماه اول تشکیل مجلس جدید روشن بود، شبکه ای از کشورهای ضداستکبار و سلطه گری ایجاد خواهیم کرد.

پیرهادی گفت: حمایت همه جانبه از جبهه مقاومت سیاست دائمی جمهوری اسلامی ایران است و مساله فلسطین، لبنان، سوریه ،عراق، یمن، بحرین و سایر کشورهای اسلامی از برجسته‌ترین اولویت‌های کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به شمار می رود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: پس از شهادت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی و پاسخ قوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تحولات زیادی در منطقه به وجود آمد و ما اوضاع را با دقت زیر نظر داریم.

وی  در ادامه گفت‌وگوی خود بر حضور جوانان در مجلس یازدهم و نقشی که می توانند ایفا کنند نیز تاکید کرد./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، بیت المقدس، جریان مقاومت، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست، فلسطین، فلسطین اشغالی