فلاحی خبر داد ؛

تشکیل ۵ کمیته در کمیسیون آموزش مجلس

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از تعیین تکلیف اعضای کمیته های تخصصی کمیسیون آموزش در نشست صبح امروز کمیسیون خبر داد.

 خبرگزاری خانه ملت ؛ احمدحسین فلاحی در تشریح نشست نوبت صبح امروز(سه‌شنبه ۱۷ تیر) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، اظهار کرد: در نشست امروز کمیته‌های کمیسیون آموزش تعیین تکلیف و تعداد 5 کمیته تخصصی در کمیسیون شکل گرفت.

وی  ادامه داد: کمیته آموزش و پرورش، کمیته آموزش عالی و پزشکی، کمیته تحقیقات و فناوری، کمیته دین و فرهنگ و کمیته دانشگاه غیرانتفاعی کمیته‌های تخصصی کمیسیون آموزش هستند که هریک از کمیته‌ها سه تا 6 عضو دارند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: دستور کار بعدی نشست امروز کمیسیون، استماع گزارش رئیس و دادستان دیوان محاسبات مجلس در خصوص مسائل ارزی کشور بود که در کنار این گزارش مسئولان مرتبط با حوزه آموزش و تحقیقات در دیوان نیز گزارشی در این حوزه به اعضای کمیسیون ارائه کردند.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یادآور شد: همچنین از سوی مرکز پژوهش‌های مجلس نیز گزارشی درباره مسائل ارزی به کمیسیون ارائه شد که اعضا نیز نقطه نظرات خود را در این رابطه بیان کردند.

لازم به ذکر است، کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس بعد از ظهر امروز نیز با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نشست دیگری خواهد داشت./

پایان پیام
 

برچسب ها

آموزش، آموزش و پرورش، اخبار برگزیده، ارز