نصیرایی مطرح کرد ؛

نظارت بر اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از انتخاب احمد راستینه، نماینده شهرکرد به عنوان عضو ناظر مجلس در وزارت ورزش و جوانان خبر داد و نظارت بر اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان را یکی از اولویت های مهم کمیسیون دانست.

خبرگزاری خانه ملت ؛ مجید نصیرایی  در تشریح نشست روز سه شنبه (17 تیرماه) کمیسیون فرهنگی مجلس، با یادآوری تعیین رویکردها و اولویت‌های کاری این کمیسیون در نشست امروز، گفت: کمیسیون فرهنگی به مساله فضای مجازی و رسانه به عنوان اولویت خواهد پرداخت و تقویت و ساماندهی فضای مجازی و رسانه، تقویت و توسعه رسانه‌های داخلی، فرهنگ‌سازی برای رونق کسب و کار و بهبود معیشت در فضای مجازی و همچنین طرح قانون اداره و نظارت صدا و سیما از جمله مواردی است که در ذیل فضای مجازی و رسانه در دستور کار کمیسیون قرار خواهند گرفت.

وی  نظارت بر اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان را یکی از اولویت های مهم کمیسیون دانست و افزود: در نشست امروز پیشنهاد شد که رئیس کمیسیون فرهنگی در ستاد ملی مبارزه با کرونا حضور داشته باشند تا به موضوعات و تصمیمات فرهنگی در این ستاد پرداخته شود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از انتخاب حسین میرزایی، نماینده مردم اصفهان به عنوان نماینده کمیسیون فرهنگی در کمیسیون اصل 90 مجلس خبر داد و گفت: همچنین احمد راستینه، نماینده شهرکرد به عنوان عضو ناظر مجلس در وزارت ورزش و جوانان انتخاب شد.

نماینده فردوس، طبس و بشرویه در مجلس یازدهم، افزود: در مورد برنامه‌های هفته آینده کمیسیون بحث و گفت و گو شد و در هفته آینده شوراهای نظارتی کمیسیون برای حضور در دستگاه‌ها مشخص می‌شوند؛ در نشست امروز در مورد مباحثی مانند هنر، سینما، ورزش و جوانان هم بحث و گفت و گو شد و در نشست‌های بعدی به جمع بندی لازم در این رابطه خواهیم رسید.

این نماینده مردم در مجلس دهم با یادآوری اینکه زهره سادات لاجوردی، نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون در نشست امروز گزارش مفصلی از حوزه زن و خانواده را به کمیسیون ارائه کرد، گفت: این گزارش حاوی طرح‌ها و لوایح و اقدامات صورت گرفته در مجلس در حوزه زنان و خانواده بود و موانع و نقاط قوت و ضعف آن تبیین شد./

پایان پیام
 

برچسب ها

آسیب شناسی فرهنگی، اخبار برگزیده، ازدواج، ازدواج آسان، اعتبار ورزش، اعتبارات فرهنگی، امکانات ورزشی، توسعه مراکز ورزشی