امیرآبادی فراهانی مطرح کرد ؛

لزوم توجه هیأت رئیسه به مشکلات کنونی مردم

عضو هیأت رئیسه مجلس از دریافت ۱۴ طرح اقتصادی از سوی نمایندگان خبر داد و گفت: منتخبان یازدهم توجه جدی به معیشت مردم دارند.

خبرگزاری خانه ملت؛  احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز(چهارشنبه 18 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان نسبت به لزوم توجه هیأت رئیسه به مشکلات کنونی مردم گفت: از مجموع طرح‌هایی که به هیأت رئیسه واصل شده 14 طرح اقتصادی است که به موضوعاتی مانند معیشت مردم پرداخته است؛ این مهم بیانگر توجه منتخبان ملت به مشکلات و دغدغه های مردم است.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هیأت رئیسه مجلس بر اساس قانون آنچه که نمایندگان در قالب طرح تدارک و امضا می‌کنند، باید اعلام وصول کنند، به عنوان مثال 3 طرح در خصوص شفافیت ارائه شده که بیانگر دیدگاه جدی نمایندگان به موضوعات مورد توجه مردم است.

وی افزود: مردم کشورمان به خوبی می‌دانند تاکنون مقدمات شروع به کار مجلس انجام شده و در واقعیت یک هفته از آغاز به کار قوه مقننه به صورت کارشناسی می‌گذرد از این رو طرح‌های اعلام وصول شده در کمیسیون‌ها در حال بررسی است و پس از ارائه گزارش آنها در صحن علنی قوه مقننه مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت که نشان‌دهنده اهتمام نمایندگان به رفع مشکلات مردم است./

پایان پیام
 

برچسب ها

آسیب شناسی اقتصاد، اثرات اقتصادی و اجتماعی، احیای اقتصادی با سرعت بیشتری، احیای واقعی شورای اقتصاد، اخبار برگزیده