بشیری مطرح کرد ؛

برجام توافقی بین المللی بود که از سوی آمریکایی ها زیر پا گذاشته شد

نماینده مردم پاکدشت در مجلس با بیان اینکه آمریکایی ها به خودشان هم رحم نمی کنند، گفت: ایالات متحده با نصب ماسک حقوق بشر بر چهره خود، مسیر تبعیض و بی عدالتی را نه تنها در دنیا بلکه در کشور خود طی می کند.

 خبرگزاری خانه ملت؛ فرهاد بشیری  با بیان اینکه برجام توافقی بین المللی بود که از سوی آمریکایی ها زیر پا گذاشته شد، گفت: از این رو ضرورت دارد دستگاه دیپلماسی کشور با شناختی که از دنیا دارد، روابط ما را به گونه ای تنظیم کند که در برابر اقدامات آمریکایی ها، منافع ما تحت تأثیر قرار نگیرد.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی مرام آمریکایی ها بر مبنای زورگویی است، اظهار داشت: سال ها قبل، افکار عمومی دنیا کمتر متوجه زورگویی آمریکایی ها می شدند اما امروز به خصوص بعد از قتل سیاهپوست آمریکایی توسط پلیس این کشور متوجه شدند یک ماسک حقوق بشر بر چهره آمریکا نصب است در حالی که تبعیض و بی عدالتی در این جوامع موج می زند.

فرهاد بشیری در ادامه با بیان اینکه آمریکایی ها به خودشان هم رحم نمی کنند، بیان داشت: از این رو دستگاه وزارت خارجه باید هوشمندانه و بر اساس عزت، حکمت و مصلحت و با دوراندیشی با آمریکایی ها رفتار کرده و مسیری را برای تأمین منافع کشور بیابد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ترامپ در جریان شهادت سردار سلیمانی، با وقاحت تمام این ترور را پذیرفت پس اکنون بر دستگاه دیپلماسی ما است که با پدیده تروریسم دولتی آمریکا به صورت فعال مقابله کرده و اقدامات بعدی آنها را بی اثر و کم اثر کند.

وی  در پایان خاطرنشان کرد: دستگاه وزارت خارجه نیاز به بازنگری جدی در امورات خود دارد چرا که در اندازه نظام جمهوری اسلامی نتوانسته است در عرصه مسائل سیاسی بین المللی ظهور و بروز داشته باشد./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، حقوق بشر