مقتدایی خوراسگانی مطرح کرد ؛

ضرورت حمایت از شرکت های دانش بنیان

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به نقش شرکت های دانش بنیان در دوران تحریم، گفت: حمایت از این شرکت ها می تواند باعث کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی شده و دانش را به سرعت به ثروت تبدیل کند.

خبرگزاری خانه‌ملت؛ عباس مقتدایی خوراسگانی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که صبح امروز از طریق ویدئوکنفرانس با نمایندگان مجلس صورت گرفت، گفت: ایشان توصیه هایی در حوزه های مختلف به خصوص مسائل معیشتی و موضوعات مرتبط با کرونا داشتند.

وی  در ادامه با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب مجلس یازدهم را مجلس امید و انتظار مردم دانستند، اظهار داشت: مردم با انتخاب نمایندگان خود به آنها اعتماد کرده و انتظار دارند مشکلات آنها را برطرف کنند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رهبری مجلس یازدهم را مجلسی قوی با حضور جوانان کاربلد و مدیران باسابقه در ادوار گذشته معرفی کردند که این موضوعات بیش از پیش وظیفه نمایندگان مجلس را سنگین می کند تا مجموعه ای کارآمد را موجب شود.

مقتدایی در ادامه با بیان اینکه وظیفه نمایندگان در 4 سال آینده بسیار سنگین است، عنوان کرد: در حال حاضر موضوعاتی همچون تورم، گرانی، کاهش ارزش پول ملی و سختی معیشت از مهم ترین موضوعاتی است که نمایندگان مجلس باید به آن رسیدگی کنند.

این نماینده مردم از استان اصفهان در مجلس ادامه داد: اکنون در سخت ترین دوران ها به واسطه تحریم ها هستیم اما توانسته ایم با فعال سازی و حمایت از شرکت های دانش بنیان، طرح های زیربنایی را به وجود آورده و موجب کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی شده و با اشتغال زایی، بسیاری از مشکلات را برطرف کنیم.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: شرکت های دانش بنیان می توانند به سرعت دانش فنی و عملیاتی شدن آن را موجب شوند که به معنای تبدیل دانش به ثروت است./

برچسب ها

آیین نامه داخلی مجلس، اخبار برگزیده، تحریم، توسعه دانش بنیان، حمایت