قاسم پور مطرح کرد ؛

ضرورت بر حمایت از زنان و خانواده های کم برخوردار

رئیس فراکسیون زنان مجلس یازدهم از حضور رئیس بنیاد مستضعفان در فراکسیون متبوع خود خبر داد و گفـت: در این نشست بر حمایت از زنان و خانواده های کم برخوردار و ضرورت توجه بیشتر بر اشتغال زایی زنان سرپرست خانوار تاکید شد.

خبرگزاری خانه ملت؛ در تشریح نشست امروز ( دوشنبه 23 تیرماه) فراکسیون زنان مجلس از حضور پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان خبرداد و گفت: در این جلسه با توجه به ماموریت های بنیاد مستضعفان درباره چگونگی تعامل با این نهاد در موضوع زنان و خانواده گفتگو کردیم. از آنجایی که یکی از این ماموریت ها حمایت از محرومان و قشر آسیب پذیر است، در حمایت از زنان و خانواده های کم برخوردار مورد بررسی قرار گرفت و همچنین اعضای فراکسیون زنان مجلس در جریان آخرین اقدامات و پروژه‌های در حال اجرای بنیاد در راستای حمایت از زنان سرپرست خانواده قرار گرفتند.

رئیس فراکسیون زنان مجلس یازدهم به مطالبات اعضای فراکسیون متبوع خود از رئیس بنیاد مستضعفان در خصوص حمایت از زنان اشاره کرد و گفت: حمایت از تغذیه مادران باردار و زنان سرپرست خانوار از اقدامات خوب این نهاد است که امیدواریم اشتغال زایی زنان سرپرست خانوار بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه امیدواریم در زمینه مناطق محروم هم از سوی بنیاد مستضعفان حمایت‌های جدی صورت بگیرد، افزود: مقرر شد همکاری مستمر و موثر فراکسیون زنان مجلس با بنیاد ادامه پیدا کند و اولویت های ملی و منطقه ای مورد نظر در حیطه وظایف بنیاد مستضعفان، پیگیری شود.

در پایان مقرر شد این فراکسیون در مسیر چهار ساله به منظور افزایش میزان و کیفیت حمایت‌ها، تعامل سازنده‌ای با بنیاد مستضعفان داشته باشد./

پایان پیام
 

برچسب ها

آموزش زنان، اخبار برگزیده، تشکل های زنان، حوزه زنان، خانوار