مولوی مطرح کرد ؛

ضرورت محقق شدن اقتصاد مقاومتی

یک نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: همه مسئولان باید برای محقق شدن اقتصاد مقاومتی که یکی از مهمترین فرمایشات رهبر معظم انقلاب در این سالها بوده تلاش کنیم و البته این مهم سرلوحه و چراغ راه نمایندگان مجلس قرار خواهد گرفت.

خبرگزاری خانه ملت؛ سید محمد مولوی به مسئله مهم اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در این سالیان اخیر بر محقق شدن اقتصاد مقاومتی تاکید ویژه‌ای داشتند و البته در دیدار تصویری که نمایندگان مجلس با ایشان داشتند روی این مسئله مهم حساسیت ویژه‌ای نشان دادند که امیدوارم بتوانیم به توصیه‌های "معظم له" عمل کنیم و مطمئنا فرمایشات حضرت آقا چراغ راه نمایندگان مجلس یازدهم خواهد بود.

سید محمد مولوی در ادامه به بخشی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه «ایران اسلامی از همه لحاظ دارای بنیه قوی است» اشاره کرد و افزود: اگر هر کشور دیگری غیر از ایران اسلامی با این تحریم‌ها مواجه می‌شد از پا درآمده بود، اما چون ما ابزاری را دارا هستیم که شاید در هیچ سرزمینی وجود نداشته باشد و آن ابزار نیز سرمایه مردمی بوده که در هر شرایطی پای نظام و انقلاب ایستادند.

نماینده مردم آبادان به مغفول ماندن اقتصاد مقاومتی در این سالیان اخیر اشاره و اظهار کرد: بخشی از آن به عدم اجرای قوانین و مقرارت از سوی دولت برمی‌گردد و بخشی از آن نیز به دلیل عدم توجه مسئولان به این مقوله مهم بوده است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه افزود: ناگفته نماند که دولت هم می‌توانست برای محقق شدن اقتصاد مقاومتی برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشد، اما آن را در اولویت برنامه‌ کاری خود قرار نداده است./

برچسب ها

اثرات اقتصادی و اجتماعی، اخبار برگزیده، اقتصاد مقاومتی، بیانات رهبری