دهمرده مطرح کرد ؛

کمیسیون ها برای رعایت پروتکل های بهداشتی در محل صحن علنی، اصل ۹۰ و تلفیق برگزار شود

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس گفت: محل کمیسیون ها با توجه به دعوت از مسئولان کوچک بوده و در شرایط شیوع کرونا نمی توان پروتکل های بهداشتی را در این مکان ها رعایت کرد، بنابراین بهتر است نشست کمیسیون ها در محل صحن علنی، کمیسیون اصل ۹۰ و تلفیق برگزار شود.

 خبرگزاری خانه ملت؛ حبیب الله دهمرده در نشست علنی امروز(چهارشنبه 25 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: از آنجایی که گرانی گرفتاری‌های بسیاری برای مردم ایجاد کرده است باید با اقدامات کوتاه‌مدت، میان مدت و بلندمدت وضعیت بازار و قیمت‌ها را تا حدودی سامان داد.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی همچنین افزود: محل کمیسیون‌ها با توجه به دعوت از مسئولان کوچک بوده و در شرایط شیوع کرونا نمی‌توان پروتکل‌های بهداشتی را در این مکان‌ها رعایت کرد، بنابراین بهتر است نشست کمیسیون‌ها در محل صحن علنی، کمیسیون اصل 90 و تلفیق برگزار شود.

دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این نماینده گفت: نکته درستی را یادآور شدید و روسای کمیسیون‌ها و هیأت رئیسه مجلس باید با اخذ تدابیر لازم شرایط را برای برگزاری کمیسیون‌ها در محل تالار مشروطه ، کمیسیون اصل 90 ،کمیسیون تلفیق بودجه و تالار آیینه پیش‌بینی کنند.

رئیس قوه مقننه کشورمان با بیان اینکه باید رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری نشست کمیسیون‌ها مد نظر قرار گیرد، اضافه کرد: کمیسیون‌هایی که با حضور مسئولان و وزرا تشکیل می‌شود باید در محل تالار مشروطه ، کمیسیون اصل 90 ،کمیسیون تلفیق بودجه و تالار آیینه برگزار شود./

پایان پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، بهداشت، بیماری کرونا، صحن علنی، ویروس کرونا