اسماعیلی مطرح کرد ؛

ضرورت گره گشایی از مشکلات مردم

یک نماینده مردم در مجلس گفت: بدون شک برای محقق شدن فرمایشات رهبر انقلاب که همان گره گشایی از مشکلات مردم بوده هیچ اغماضی نخواهیم کرد.

خبرگزاری خانه ملت؛ مهدی اسماعیلی به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار تصویری با نمایندگان اشاره کرد و گفت مقام معظم رهبری با تعابیری که برای مجلس یازدهم به کار بردند در حقیقت باید گفت عنایت خاصی را نسبت به مجلس داشتند و ایشان یک دایره‌المعارفی را پیش روی نمایندگان باز کردند و در واقع با بیانات خودشان نقشه راه را برای همه ما و کل مسئولان کشور ترسیم کردند.

وی در ادامه افزود: ازجمله نکات مهمی که ایشان درباره مجلس یازدهم فرمودند این بود که این مجلس نقطه امید و انتظار مردم است؛ این کلیدواژه ها بسیار پر معنا هستند، بنابراین ما باید برای اینکه این تعابیر بسیار پر مغز محقق شوند همه تلاش خود را به کار بگیریم.

نماینده مردم میانه به تعامل با قوای دیگر برای حل مسائل و مشکلات مردم اشاره و تاکید کرد: تعامل با سایر قوا مورد توجه مجلس بوده و معتقدیم که اتحاد و همدلی می‌تواند مشکلات مردم را برطرف کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه افزود: اما مجلس امانتدار است و ما باید از آرمان‌های ملت دفاع کنیم و اقتضائات نمایندگی ایجاب می‌کند که هر کجا بخواهد حقی از مردم تضییع شود ما بدون هیچ ملاحظه‌ا‌ی از حق مردم دفاع کنیم.

وی تاکید کرد: نمایندگان مجلس تمام همت خود را برای حل مشکلات مردم و دفاع از آرمان‌های این نظام مقدس به کار خواهند گرفت./

پایان پیام
 

برچسب ها

آیین نامه داخلی مجلس، اخبار برگزیده، بنیه دفاعی، تقویت بنیه دفاعی کشور