نیک بین مطرح کرد ؛

مجلس یازدهم از قوی ترین و انقلابی ترین مجالس پس از انقلاب

نماینده مردم کاشمر در مجلس گفت: رهبر معظم انقلاب در دیدار تصویری با نمایندگان فرمایشاتی را درباره اقتصاد و فرهنگ داشتند که باید کمیسیونهای مجلس همه تلاش خود را به کار گیرند تا انتظارات حضرت آقا محقق شوند.

خبرگزاری خانه ملت؛ جواد نیک بین به بخشی از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «مجلس یازدهم از قوی‌ترین و انقلابی‌ترین مجالس پس از انقلاب است» اشاره کرد و گفت: تعابیر رهبر انقلاب درباره مجلس بار مسئولیت را از همه شئون برای نمایندگان زیاد خواهد کرد؛ فلذا نمایندگان باید نسبت به رفتارهای اجتماعی، خانوادگی و ... خود مراقبت‌های ویژه‌ای داشته باشند.

جواد نیک بین در ادامه افزود: نمایندگان باید در نوع برنامه‌ریزی‌ها و عملکرد خود دقت عمل بیشتری داشته باشند تا اینکه انتظارات و منویات رهبر انقلاب به معنای واقعی محقق شود در غیر اینصورت هم از حضرت آقا و هم نظام هزینه کرده‌ایم.

نماینده مردم کاشمر به فرمایشات رهبر انقلاب درباره اقتصاد و معیشت اشاره و اظهار کرد: حضرت آقا در دو بخش فرمایشاتی را داشتند یکی در بعد فرهنگی و دیگری بحث اقتصاد بود که در بخش اقتصاد یکسری مسائل را به عنوان مسئله اصلی مطرح کردند و باید مجلس برنامه‌های خود را مطابق با این فرمایشات تدوین کند و به دولت برای اجرایی کردن ارجاع دهد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه افزود: رهبر انقلاب روی اهمیت دادن به سبک زندگی، خانواده، تولید نسل و... سخنانی را فرمودند که برای پیشبرد این موضوعات باید همه کمیسیونها مجلس پای کار بیایند و با جدیت خاصی اینها را پیگیری کنند تا فرمایشات حضرت آقا به منصه ظهور برسد./

پایان پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، بیانات رهبری، رهبر انقلاب، رهبر معظم انقلاب