مقتدایی خوراسگانی مطرح کرد ؛

مجلس یازدهم و راهکار برای کمک به معیشت مردم

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مجلس یازدهم بدنبال دستیابی به راهکارهای زودبازده برای کمک به معیشت مردم است و در این راه نیاز به همراهی و همکاری دولتمردان است.

 خبرگزاری خانه‌ملت؛ عباس مقتدایی خوراسگانی در خصوص اولویت های کاری مجلس یازدهم در راستای رفع دغدغه های معیشتی مردم، گفت: حل معضلات اقتصادی دارای پیچیدگی های خاصی است اما بدون شک ظرفیت های خوبی در داخل کشور برای رهایی از وضعیت کنونی وجو دارد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: زمانی که سه قوه کشور به طور هماهنگ اقدام به برنامه ریزی و با آگاهی گام بردارند، قطعا مشکلات از پیش روی جامعه برداشته خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه کمیسیون های اقتصادی مجلس شورای اسلامی به طور مستمر درصدد بررسی شرایط و تبیین راهکار برای خروج از مشکلات اقتصادی هستند، ادامه داد: در واقع مجلس یازدهم بدنبال دستیابی به راهکارهای زودبازده برای کمک به معیشت مردم است و در این راه نیاز به همراهی و همکاری دولتمردان است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: برخی از روندهای قانونگذاری و نظارتی زمانبر است از این رو توصیه می شود دولت از ظرفیت آمادگی قوه مقننه برای حل مشکلات کشور بهره ببرد و بجای اینکه نمایندگان طرح ارائه کنند، دولتمردان از طریق لایحه نیازهایش را مطرح کند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: متاسفانه دولت طی چند ماه آینده برای حل مشکلات اقتصادی لایحه ای به مجلس ارائه نکرده که بیانگر ضعف است؛ بر این اساس اگر مسئولان این نقص و ضعف را جبران نکنند، همگان متوجه تنبلی دولت خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عضو هیأت رئیسه مجلس از دریافت ۱۴ طرح اقتصادی از سوی نمایندگان خبر داد و گفت: منتخبان یازدهم توجه جدی به معیشت مردم دارند./

برچسب ها

آسیب شناسی اقتصاد، اخبار برگزیده، بهبود شرایط معیشتی، بهبود معیشت، معیشت