کعب عمیر مطرح کرد ؛

رژیم امریکا خطوط قرمز مردم ایران را هدف قرار داده است

نماینده مردم شوش در مجلس با اشاره به تعرض هوایی جنگنده های آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران، گفت: آمریکا خطوط قرمز ملت ایران را هدف قرار داده است.

خبرگزاری خانه ملت؛  محمد کعب‌عمیر در واکنش به تعرض جنگنده های آمریکایی به هواپیمای ماهان، اظهار کرد: تعرض جنگنده‌های آمریکایی به یک فروند هواپیمای مسافربری ایرانی بر فراز سوریه، اقدامی تهدید‌آمیز برای مردم عادی و برخلاف تعهدات بین‌الملل است.

وی ادامه داد: امریکا با این اقدامات تحریک‌آمیز، بار دیگر نشان داد، که برخلاف ادعاهایش، سیاستی خصمانه با ملت ایران را در پیش گرفته است.

نماینده مردم شوش در مجلس افزود: طراحی کودتاهای مختلف، تحریم‌های یک‌جانبه، حمایت بی‌دریغ از رژیم عراق در تهاجم به ایران، فاجعه پرواز شماره ۶۵۵ ایران ایر و شهادت هموطنان در سال ۱۳۶۷، دست داشتن در فتنه‌های سال‌های ۷۸ و ۸۸ و تحرکات سالهای اخیر، ترور دانشمندان هسته‌ای و اخیرا شهادت سردار سرافراز اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از جمله توطئه‌‌ها و اقدامات تروریستی امریکا علیه ملت ایران است.

کعب‌عمیر بیان کرد: رژیم امریکا به صورت آشکار خطوط قرمز مردم ایران را هدف قرار داده و همانگونه که رهبر معظم انقلاب تصریح فرمودند، باید منتظر پاسخ قاطع کشورمان نسبت به جنایت‌های اخیر خود باشد./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، بیانات رهبری، جنگ، رهبر معظم انقلاب، سوانح هوایی