موسوی لارگانی مطرح کرد ؛

محکوم کردن اقدام نظامی رژیم صهیونیستی علیه مرزهای لبنان

عضو هیأت رئیسه مجلس ضمن محکومیت اقدام نظامی اسرائیل علیه لبنان، گفت: رژیم صهیونیستی می داند این اقدام آنها از سوی جبهه مقاومت بی پاسخ نخواهد ماند.

 خبرگزاری خانه ملت؛ سید ناطر موسوی لارگانی ضمن محکوم کردن اقدام نظامی رژیم صهیونیستی علیه مرزهای لبنان، گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب، دوران بزن دررو گذشته است و آن زمانی که رژیم کودک کش اسرائیل به بلندی های جولان تجاوز می کرد، حملات نظامی علیه فلسطین و لبنان داشت و کسی جواب آنها را نمی داد و ساکنان این مناطق صرفا با سنگ مقابله می کردند برای سال های بسیار دور است.

وی  بر همین اساس یادآور شد: زمانی که جنگ 33 روزه صورت گرفت، حزب الله لبنان توانمندی و قدرت خود را به رخ صهیونیست ها کشید چه برسد به هم اکنون که توان نظامی این کشور به لحاظ موشکی، دفاعی و امنیتی بیش از 10 برابر افزایش یافته است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی افزود: توانمندی لبنان به نوعی بازدارندگی تبدیل شده و رژیم صهیونیستی به خود اجازه شروع جنگی علیه این کشور را نمی دهد و می داند اگر این اتفاق بیفتد قطعا اقداماتش بدون جواب نخواهد بود و بازنده این جنگ طبق معمول رژیم اشغالگر قدس است.

موسوی لارگانی در ادامه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی روز به روز به نابودی خود نزدیک تر می شود، عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران در سال های بعد از انقلاب ثابت کرده هرجا ظلمی در حق مظلوم صورت گیرد قاطعانه از آنها حمایت می کند و این موضوع صرفا به کشورهای محور مقاومت محدود نمی شود چرا که جان تمام انسان ها برای ما مهم است.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی در تمامی ابعاد مد نظر کشور لبنان به آنها کمک می کند تا پاسخ درخوری به رژیم صهیونیستی داده شود./

برچسب ها

اخبار برگزیده، رژیم صهیونیستی، صهیونیست، صهیونیست ها، صهیونیسم، فلسطین، لبنان