عباس زاده مشکینی مطرح کرد ؛

رزمایش دفاعی از سوی ایران و پیام تأمین امنیت منطقه

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است برگزاری رزمایش دفاعی از سوی ایران پیام تأمین امنیت منطقه را برای همسایگان به همراه دارد که آمریکایی ها از آن هراس دارند.

 خبرگزاری خانه ملت؛ محمود عباس‌زاده مشکینی با اشاره به برگزاری رزمایش بزرگ دریایی و موشکی پیامبر اعظم(ص) در خلیج فارس، گفت: تمام اقدامات دفاعی و رزمایش های جمهوری اسلامی در خلیج فارس در راستای نمایش امنیت این منطقه است.

وی  بر همین اساس تصریح کرد: مهم ترین پیام هر رزمایش دفاعی کشورمان در منطقه این است که خلیج فارس دارای امنیت بوده و این امنیت به دلیل حضور ایران است.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در راستای تأمین امنیت و تقویت آن خود را مسئول می داند، عنوان کرد: امنیت غرب آسیا به معنای امنیت منطقه به لحاظ سیاسی و اقتصادی و غیره است.

محمود عباس زاده
عباس زاده مشکینی همچنین درباره واکنش نیروهای نظامی آمریکا به برگزاری رزمایش بزرگ پیامبر اعظم(ع) که از روز گذشته در خلیج فارس و محدوده تنگه هرمز آغاز شده است، گفت: سیاست آمریکا نعل وارونه است و نمی خواهد پیامی حاوی تأمین امنیت منطقه از سوی ایران به دست همسایگان ما برسد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه برگزاری رزمایش های دفاعی ایران در نقطه مقابل پروژه ایران هراسی آنها قرار دارد، خاطرنشان کرد: در هر صورت واکنش آنها علیه رزمایش قانونی و به حق جمهوری اسلامی ایران واکنشی نخ نما بوده که افکار عمومی دنیا آن را نمی پذیرد./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، بودجه دفاعی، تقویت بنیه دفاعی، تقویت بنیه دفاعی کشور، تکنولوژی موشکی، خلیج فارس، قدرت موشکی، موشک