عسگری مطرح کرد ؛

ضرورت توسعه فرصتهای اشتغال پایدار و رونق تولید

نماینده مردم در مجلس بابیان اینکه مرکز تشخیص سرطان پت اسکن ظرفیت بالقوه ای در جذب توریست درمانی دارد،گفت: توسعه فرصتهای اشتغال پایدار و رونق تولید بویژه در کرج با استفاده بهینه از منطقه ویژه اقتصادی پیام امکان پذیر است.

  خبرگزاری خانه ملت ؛ مهدی عسگری درباره بازدید از مجموعه فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام،گفت: در طول این حضور از بخشهای گوناگون این مجموعه که نشانه ای از ظرفیتهای این منطقه از جمله شرکت مادیران بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی در کشور، مارکوفا بزرگ ترین تولید کننده کیسه خون غرب آسیا و همچنین از فارم استخراج رمز ارزهای دیجیتال نیز ،بازید بعمل آوردم.

وی   با بیان اینکه مرکز تشخیص سرطان پت اسکن به عنوان تنها مرکز در این نوع در خاورمیانه است تصریح کرد: مرکز فوق ظرفیت کاربردی برای جذب توریست در حوزه درمان را دارد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین از سالن ترانزیت فرودگاه مسافربری ، بخش آموزش هوانوردی و از همین رو از فازهای یک تا 4 منطقه ویژه پیام نیز بازدید بعمل آمد.

عسگری افزود: منطقه ویژه اقتصادی پیام یکی از ظرفیتهای مهم استان البرز برای رونق تولید وتوسعه اشتغال محسوب می شود که با توجه به تسهیلات و معافیت های مالیاتی توان خوبی برای جذب سرمایه گذار دارد واز همین رو باتوجه به اهمیت اقتصاد دیجیتال این منطقه به عنوان یکی از زیر مجموعه های وزارت ارتباطات، یک فرصت مناسب برا ی تبدیل شدن به اکوسیستمی مطلوب در حوزه شرکتهای فنآوری و دانش بنیان محسوب می شود.

عضوکمیسیون صنایع ومعادن مجلس بابیان اینکه مرکز تشخیص سرطان پت اسکن ، ظرفیت بالقوه ای در جذب توریست درمانی دارد یادآورشد: توسعه فرصتهای اشتغال پایدار و رونق تولید بویژه در کرج با استفاده بهینه از منطقه ویژه اقتصادی پیام امکان پذیر است./

پایان پیام
 

برچسب ها

احیای تولید، اخبار برگزیده، افزایش تولید، افزایش تولید داخل، افزایش تولید پایدار