موسوی لارگانی مطرح کرد ؛

سازمان فنی حرفه ای نقش کلیدی در توسعه اشتغال و کارآفرینی

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه سازمان فنی حرفه ای نقش کلیدی در توسعه اشتغال و کارآفرینی در تمام استانهای کشور دارد ،گفت: آموزشهای مهارتی برای ورود به کسب و کار و موفقیت در کارآفرینی ضروری است.

 خبرگزاری خانه ملت ؛ حجه الاسلام و المسلمین موسوی لارگانی رئیس فراکسیون کارآفرینان مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رئیسه مجلس به مناسبت هفته ملی مهارت و جهت پیگیری میدانی و حل مشکلات این سازمان راهبردی در توسعه اشتغال کشور شخصاً در این سازمان حضور یافت و با رئیس و معاونان سازمان فنی حرفه ای کل کشور گفتگو نمود و ضمن بررسی و استماع دغدغه ها و گزارش ریاست سازمان و معاونان سازمان، نسبت به ارتقا و حمایت جدی و همه جانبه از این سازمان که نقش کلیدی در توسعه اشتغال و کارآفرینی در کشور دارد تاکید نمود.

در این دیدار تخصصی سید ناصر موسوی لارگانی ،عضو هیات رئیسه مجلس و رئیس فراکسیون کارآفرنیان مجلس شورای اسلامی هفته ملی مهارت را به جامعه بزرگ و زحمتکش آموزشهای مهارتی و کارآفرینی تبریک گفته و برای این خادمان و مروجان علم و مهارت کاربردی آرزوی توفیق الهی در امور و سلامتی نمود.

موسوی لارگانی آموزشهای مهارتی را برای ورود به کسب و کار و موفقیت در کارآفرینی ضروری خواند و آینده جهان و کشور را آینده کارآفرنیان تلقی نمود و مجهز شدن سازمان فنی حرفه ای به جدیدترین سامانه های آموزشی، کارگاه های متناسب با فناوری های روز و رفع موانع این نهاد را برای آموزش مهارتی و کارآمد شهروندان مهم و ضروری دانست.

عضوهیئت رییسه مجلس با بیان اینکه سازمان فنی حرفه ای کل کشور، نقشی کلیدی در توسعه اشتغال و کارآفرینی در تمام استانهای کشور دارد یادآورشد:آموزشهای مهارتی برای ورود به کسب و کار و موفقیت در کارآفرینی ضروری است./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، اشتغال، ایجاد کارآفرینی، توسعه کارآفرینی، فرصت های کارآفرینی