نظری مطرح کرد ؛

توان نظامی آمریکا رو به افول است

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان مجلس اعتقاد دارد توان نظامی آمریکا رو به افول است از این رو تلاش می کند در عرصه سایبری و جنگ نرم چهره پوشالی خودش را حفظ کند.

 خبرگزاری خانه ملت؛ علیرضا نظری در رابطه با دستور محرمانه ترامپ به سیا برای حملات سایبری علیه ایران، چین و روسیه، گفت: بدون شک قدرت نظامی ایالات متحده رو به افول است و این واقعیتی است که مقامات کاخ سفید دریافته اند.

وی  با اشاره به اینکه فرماندهان نظامی آمریکایی ها به خوبی می دانند که دیگر دوران بزن در رو تمام شده است، اظهار کرد: بر این اساس شاهد اقدامات نظامی در حوزه جنگ نرم و الکترونیک از سوی واشنگتن هستیم.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروزه سطح تنش میان روسیه، چین و ایالات متحده بیش از هر زمان دیگری افزایش یافته است، ادامه داد: در واقع سیاستمداران آمریکایی در تلاش هستند با اقدامات مذکور زمینه آسیب زدن به بدنه زیرساختی این کشورها را فراهم کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: البته نباید فراموش کرد که آمریکایی ها در جنگ الکترونیک مقابل ایران با شکست های متعددی روبرو شده اند که بیانگر ناتوانی آنها است.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از این رو می توان اذعان کرد دستور محرمانه ترامپ به سیا برای حملات سایبری علیه برخی کشورها موجب ایجاد شکست دیگری برای ایالات متحده خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، یک مقام سابق آمریکایی اظهار کرد که آژانس اطلاعات مرکزی (سیا) با دستور دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا عملیات‌های سایبری مخفیانه علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، آژانس اطلاعاتی روسیه (FSB) و سایر کشورها را در دستورکار قرار داده است./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، تروریست ها، مخدرهای سایبری