پژمانفر مطرح کرد ؛

اگر تحریف ها شکست بخورد تحریم ها شکست می خورد

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس تاکید کرد: دشمن تلاش کرده است با تحریف واقعیت و بزرگنمایی خود، تفکر خود باختگی در مقابل آنها را برای ما ایجاد کند.

 خبرگزاری خانه ملت؛ نصرالله پژمانفر با اشاره به سخنان تلویزیونی مقام معظم رهبری به مناسبت عید سعید قربان گفت: مسلم است که دشمنان ما درموضوع مقابله با انقلاب از همه توان خود استفاده کرده اند و بیشترین جنایتی که دشمنان انجام داده اند تحریف ها بوده است که مقام معظم رهبری امروز به آن پرداخته اند.

نصرالله پژمانفر ادامه داد: کشور در این مسیر با سختی مواجه شده است با وجود توانمندی و قدرتی که در عرصه های مختلف داشتیم، غربی ها ما را در حل مسائل داخلی کشور ناتوان نشان داده اند و در واقع می خواهند دشمن را قوی و ما را ضعیف جلوه دهند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: در سنوات گذشته نشان داده ایم هر زمان اراده کشور برای تحقق امری اتخاذ شود با جدیت به نتیجه رسیده ایم نمونه آن توانمندی در عرصه های دانشی با اتکا به جوانان خودمان بوده است، حتی با اعمال تحریم ها توانستیم به مباحثی در دانش دست یابیم که دنیا متحیر شده است، توانمندی در حوزه موشکی نمونه ای ازاین توانمندی است که اخرا از موشک نقطه زن زمینی رونمایی کردیم، چنین توانمندی هایی نشان می دهد ایران قدرت مقابله با دشمن، حل مسائل خود وحتی دنیا را دارد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: دشمن تلاش کرده است با تحریف واقعیت و بزرگنمایی خود، تفکر خود باختگی در مقابل آنها را برای ما ایجاد کند.

پژمانفر بیان کرد: رهبری تاکید کردند که اگر تحریف ها شکست بخورد تحریم ها شکست می خورد، که حاکی از استراتژی دشمن است که با نشان دادن امور غیر واقعی به عنوان واقعیت ها تلاش دارد خود را به طور غیرواقعی توانمند نشان دهد.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: با اتکا به توان داخلی، می توانیم مشکلات را حل و فصل کنیم، اعتقاد داریم تنها راه حلی که می توانیم بن بستی که دشمن برای ما ایجاد کرده است را از بین ببریم، نگاه به داخل و پتانسیل جوانان است./

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، تحریم، تحریم اقتصادی