فیروزی مطرح کرد ؛

تشریح بازدید از بزرگترین مرکز پردازش کالای فروش آنلاین در خاورمیانه

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با مثبت ارزیابی کردن اشتغالزایی مستقیم برای ۵ هزار نفر در فروشگاه دیجی کالا، گفت:این فروشگاه دارای تنوع کالا قابل توجهی است و مرکز پردازش آن توانایی پردازش کالاها فراوانی را در روز دارد.

 خبرگزاری خانه ملت ؛ حجت الله فیروزی در تشریح بازدید خود از بزرگترین مرکز پردازش کالای فروش آنلاین در خاورمیانه (مرکز دانش دیجی‌کالا)، گفت: صبح امروز شنبه (۱۱ مردادماه) از مجموعه دانش دیجی‌کالا به عنوان بزرگترین مرکز پردازش کالای فروش آنلاین در خاورمیانه بازدید کردم و با مدیران و کارکنان این مجموعه به گفتگو پرداختم.

وی  افزود: در این فروشگاه آنلاین بیش از 60 هزار فروشنده و تولیدکننده به میلیون‌ها ایرانی خدمات ارائه می‌دهند و این فروشگاه برای نزدیک به 5 هزار نفر اشتغالزایی مستقیم داشته است.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روزانه 300 هزار کالا به این فروشگاه سفارش داده می‌شود، اظهار کرد: این فروشگاه دارای تنوع کالا قابل توجهی است و مرکز پردازش آن توانایی پردازش 600 هزار کالا را در روز دارد.

به گفته فیروزی این فروشگاه آنلاین 30 مرکز پردازش دیگر نیز در شهرهای سراسر کشور ایجاد کرده است.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دیجی‌کالا در راستای رونق جهش تولید فعالیت خود را ادامه می‌دهد، اضافه کرد: ایجاد اشتغال برای روستاییان، رونق مشاغل خانگی از دیگر دستاوردهای این برند ملی است ضمن آنکه روستایان و دارندگان مشاغل خانگی می‌توانند کالای خود را از طریق این فروشگاه معرفی کنند و این سبب افزایش استقبال از کالاها و تولیدات داخلی و در ادامه ایجاد اشتغال شده است./

پایان پیام

برچسب ها

احیای تولید، اخبار برگزیده، افزایش تولید، خاورمیانه، کمیسیون صنایع و معادن