رحیمی جهان آبادی مطرح کرد ؛

سرویس امنیتی ایران جز قدرتمندترین ها دستگاه های امنیتی جهان

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که دستگاه ها و سیروس های امنیتی ایران جز قدرتمندترین ها دستگاه ها امنیتی جهان است.

خبرگزاری خانه ملت؛ جلیل رحیمی جهان آبادی با اشاره به دستگیری جمشید شارمهد لیدر گروه تروریستی تندر توسط وزارت اطلاعات، گفت: امنیت ملی ایران به عنوان کشور اثرگذار در منطقه و جهان برای دستگاه اطلاعاتی و امنیتی اهمیت و جایگاه بالایی دارد از این رو دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی در داخل و خارج از کشور در تلاش هستند تا اقدامات تروریستی علیه جمهوری اسلامی ایران را خنثی کنند.

وی  ادامه داد: سرویس امنیت ما چه در قالب وزارت اطلاعات چه قالب سازمان اطلاع سپاه عملیات موفق آمیز ارزشمندی ظرف این سال ها انجام داده اند، یک نمونه آن را علیه گروه تروریستی تندر شاهد بودیم، در سابقه این گروه تروریستی هم انفجارهایی مثل حادثه شیراز وجود دارد و هم اقدامات فوق العاده خطرناکی که خنثی شده و وزارت اطلاعات مانع رسیدن این گروه به اهدافشان شد، از جمله اقداماتی که می خواستند در نمایشگاه کتاب، حرم امام و سایر تجمعات مردمی انجام دهند.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به وزارت اطلاعات برای این پیروزی قاطع و قدرتمند اظهار داشت: در هر کجای جهان گروهی یا فردی بخواهد علیه امنیت شهروندان و نظام اقدامی انجام دهد، دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی ما باید این توانایی و قدرت را داشته باشند تا بتوانند مقابله کنند، تا به امروز شاهد بودیم که وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه اقدامات قاطعی را حتی در خارج ازکشور انجام دادند که حاکی از آن است که دستگاه های و سیروسی های امنیتی ایران جز قدرتمندترین ها دستگاه ها امنیتی جهان است.

این نماینده مجلس بیان کرد: در داخل کشور چه از طریق مجلس چه از طریق دولت باید این دستگاه ها را مورد حمایت قرار دهیم. و از هر اقدامی که به لحاظ قانونی چه حمایت های مالی دریغ نکنیم چرا که تامین امنیت برای شهروندان برای ما مهم است.

وی افزود: باید به این نکته دقت کنیم در داخل کشور ممکن است بین طیف ها، جناح ها و دسته بندی های سیاسی اختلاف نظری پیرامون مسائل مدیریتی وجود داشته باشد ولی در اقداماتی از این دست که اقدامات ملی است و برای حفظ امنیت کشور و شهروندان فوق العاده مهم است باید مورد اجماع همه طیف ها قرار گیرد تا دستگاه های اطلاعاتی بتواند با پشتوانه قوی تر و اطمینان خاطر بیشتر به فعالیت خود را ادامه دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: تا امرو دستگاه های امنیتی کشور کارنامه ای درخشان و قابل دفاع ارائه کردند، پیروزی اخیر را به تبریک می گویم و به عنوان نماینده مردم از دستگاه امنیتی وزارت اطلاعات، کارکنانی که دراین مجموعه فعالیت می کنند و برای ایجاد امنیت کشور فدارکاری می کنند تشکر می کنم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریستی تندر که از آمریکا عملیات مسلحانه و خرابکارانه در ایران را هدایت می‌کرد در پی عملیاتی پیچیده، در دستان قدرتمند سربازان گمنام امام زمان (عج) قرار گرف./

پایان پیام

 

برچسب ها

اخبار برگزیده، اطلاعات، امنیت، امنیت داخلی، تروریست ها