خبر

مسیر شما: اخبار طرح یک فوریتی تامین کالاهای اساسی اقشار آسیب پذیر بررسی می شود
طرح یک فوریتی تامین کالاهای اساسی اقشار آسیب پذیر بررسی می شود

طرح یک فوریتی تامین کالاهای اساسی اقشار آسیب پذیر و بحث و تبادل نظر در خصوص وضعیت اقتصادی و نحوه مدیریت نقدینگی کشور با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه این هفته کمیسیون برنامه و بودجه بررسی می شود.

 خبرگزاری خانه ملت؛  دستور کار نشست‌ کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در روزهای (یکشنبه ۱۲ مردادماه) و (سه شنبه ۱۴ مردادماه) اعلام شد.

براین اساس، اعضای کمیسیون در روز سه‌شنبه به بحث و تبادل نظر پیرامون اولویت‌های کاری کمیسیون در سال جاری، رسیدگی به طرح تنظیم بخشی از مقررات مالی-اداری آموزش و پرورش اعاده شده از شورای نگهبان، رسیدگی به طرح استفساریه تبصره ۱ بند ذ قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، رسیدگی به طرح یک فوریتی تامین کالاهای اساسی اقشار آسیب پذیر و بحث و تبادل نظر در خصوص وضعیت اقتصادی و نحوه مدیریت نقدینگی کشور با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و معاونین وی خواهند پرداخت.

همچنین کمیته اصلاح ساختار بودجه در روز یکشنبه به جمع‌بندی جلسات مربوط به احکام اصلاح ساختار بودجه و کمیته اقتصادی هم در روز سه‌شنبه به بحث و تبادل نظر درخصوص اولویت‌های کاری کمیته خواهند پرداخت.

کمیته امور اجتماعی و فرهنگی نیز در روز سه‌شنبه به بحث و تبادل نظر درخصوص اولویتهای کاری این کمیته و کمیته برنامه ریزی آمایش و آمار هم روز یکشنبه موضوع آسیب‌شناسی و اصلاح نظام آماری کشور را بررسی می‌کند. /

پایان پیام

نظر شما
مشخصات خبر