فیروزی مطرح کرد ؛

مهم ترین وظیفه حاکمیت، حمایت از نخبگان و سرمایه های ملی

نماینده مردم نطنز در مجلس معتقد است مذاکره راه حلی برای حذف تحریم نیست بلکه اتکا به نیروی درون است که می تواند سد تحریم ها را بشکند.

 خبرگزاری خانه ملت؛ رحمت الله فیروزی با اشاره به بیانات مهم رهبر معظم انقلاب در حوزه تحریم‌ها و عدم تأثیر آن بر ادامه روند فعالیت هسته ای کشورمان، گفت: فناوری هسته ای تنها به بعد نظامی محدود نمی شود که برخی کشورها نگران آن هستند بلکه در حوزه های مختلف انرژی، پزشکی، صنعت، کشاورزی، دامداری و غیره کاربرد دارد.

نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر اینکه همه کشورهای دنیا حق استفاده از فناوری صلح آمیز هسته ای را دارند، اظهار داشت: جمهوری اسلامی با تمام توان خود در حوزه پیشرفت این صنعت به عنوان یکی از سیاست های اجتناب ناپذیر خود، گام بر می دارد و هیچ تهدید مانع ما نخواهد شد.

نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامیهمچنین تأکید کرد: تنها راه برون رفت از مشکلات، اتکا به داشته های خودمان، پرورش استعدادها و به کارگیری توان داخلی است که تا به امروز توانسته است سدی سر راه تحریم ها باشد.

وی  ادامه داد: امروز مهم ترین وظیفه حاکمیت، حمایت از نخبگان و سرمایه های ملی و تقویت آنها است تا کشور را به قله های مد نظر خود در سند چشم انداز برساند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه سیاست جمهوری اسلامی سیاست تعامل بر اساس تجربه است، خاطرنشان کرد: هربار به اروپایی ها اعتماد کردیم دچار خسارت شدیم لذا دولتمردان باید بدانند صرفا در راستای منافع کشور گام برداشته و با کشورهایی وارد تعامل شوند که منافع ملی را به خطر نیندازند./
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، افزایش سرمایه، تحریم، تحریم ها، تحریم های اقتصادی، رهبر انقلاب