شریعتی مطرح کرد ؛

اقدامات برایان هوک صرفا جنبه رسانه ای و سیاسی دارد

عضو مجمع نمایندگان استان مازندران مجلس اعتقاد دارد دوره گری های فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران با شکست مواجه شده و صرفا جنبه سیاسی دارد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ غلامرضا شریعتی در واکنش به تلاش فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران در راستای تمدید تحریم تسلیحاتی کشورمان، گفت: اقدامات برایان هوک صرفا جنبه رسانه ای و سیاسی دارد از این رو به نتیجه مطلوب برای ایالات متحده تبدیل نخواهد شد.

وی اظهار کرد: آمریکایی ها عنوان می کنند در صورت عدم تمدید تحریم تسلیحاتی کشورمان، بی ثباتی در منطقه زیاد می شود در حالی که باید پاسخ دهند چرا کشورهای منطقه را به انبار تسلیحات ساخت خودشان تبدیل کرده اند؟.

نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین مقامات کاخ سفید باید پاسخ دهند چرا در منطقه غرب آسیا حضور نظامی دارند و به پرورش تروریست هایی مانند داعش اقدام می کنند اما در رسانه ها کشوری مانند ایران را حامی تروریست معرفی می کنند؟.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: دوره گری های فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران هم اکنون نیز با شکست مواجه شده و دولتمردان کشورهای مقصد آنها به هیچ عنوان حاضر نشدند علیه تهران موضوع گیری کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان مازندران مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آمریکایی ها باید بدانند جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر توان داخلی در عرصه دفاعی به خودکفایی رسیده و امروزه از پیشرفته ترین سلاح ها برای دفاع مشروع از سرزمین‌مان است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، «برایان هوک» فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران در گفت‌وگویی با روزنامه «الشرق الاوسط» به تکرار اتهام‌زنی علیه ایران پرداخت.

وی در پاسخ به سوالی درباره تحریم تسلیحاتی ایران مدعی شد، آمریکا پروژه‌ای دارد که تلاش می‌کند تمامی اعضای دائم یا غیردائم شورای امنیت به آن رأی دهند؛ مهم آن است که این تحریم‌ها که از ۱۳ سال قبل آغاز شده و در ۱۸ اکتبر آینده به پایان می‌رسد، تمدید شود./

پایان پیام

 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، تروریست ها، جنگ، صهیونیست