مولوی مطرح کرد ؛

اقتصاد مقاومتی در راستای خنثی سازی تحریم های دشمنان

یک نماینده مردم در مجلس می گوید، دولت باید برای محقق شدن اقتصاد مقاومتی همه تلاش خود را به کار گیرد تا با این کار تحریم های دشمنان علیه کشورمان خنثی شود.

 خبرگزاری خانه ملت؛ سید محمد مولوی به مسئله مهم اقتصاد مقاومتی در یک نماینده مردم در مجلس می گوید، دولت باید برای محقق شدن اقتصاد مقاومتی همه تلاش خود را به کار گیرد تا با این کار تحریم‌های دشمنان علیه کشورمان خنثی شود.

راستای خنثی‌‌سازی تحریم‌های دشمنان اشاره کرد و گفت: متاسفانه دولتمردان در این سال‌های اخیر وقت خود را صرف مذاکره با بیگانگان کردند و همین کار باعث شد تا از فعال کردن ظرفیت‌های داخلی غافل شوند.

سید محمد مولوی در ادامه افزود: رهبر معظم انقلاب بارها بر محقق شدن اقتصاد مقاومتی تاکید کردند؛ چرا که این مهم یک مسئله حیاتی برای کشورمان محسوب می‌شود، اما دولتی‌ها به این موضوع اساسی و با ارزش توجه خاصی نداشتند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تاکید کرد: از اولویت‌های اساسی مجلس یازدهم رفع مشکلات و موانع ایجاد شده برای تولیدکنندگان بوده، زیرا اگر این کار صورت بپذیرد اقتصاد مقاومتی محقق خواهد شد.

نماینده مردم آبادان در مجلس اظهار کرد: دولت باید برای عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی از هیچ تلاشی دریغ نکند، زیرا با این کار هم اقتصادمان شکوفا خواهد شد و هم اینکه تحریم‌های بیگانگان علیه کشورمان خنثی می‌شود./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، اقتصاد مقاومتی، اقتصادمقاومتی، تحریم اقتصادی، تحریم ها، تحریم های اقتصادی، تحقق اقتصاد مقاومتی، سیاست های اقتصاد مقاومتی