رضا زاده مطرح کرد ؛

ضرورت بهبود معیشت اقشار کم درآمد

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در شرایط کنونی پیش بینی سیاست های حمایتی فراگیر در راستای بهبود معیشت اقشار کم درآمد امری ضروری است.

  خبرگزاری خانه ملت؛ یعقوب رضا زاده در خصوص اولویت های کاری مجلس یازدهم در راستای رفع دغدغه های اقتصادی و معیشتی مردم، گفت: نخستین گام قوه مقننه برای رسیدگی به مشکلات اقتصادی، دعوت از وزراء و دولتمردان برای ارائه گزارش عملکرد بود تا تصویر بهتری از شرایط فراهم شود.

وی  با اشاره به اینکه هم اکنون تقویت ظرفیت‌های تولیدی کشور بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد، اظهار کرد: در واقع باید با برطرف کردن خلاءهای قانونی و پیگیری برای اجرای قوانین موجود، به رونق کسب و کارها کمک کنیم.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامیادامه داد: در این بین نباید از پیش بینی سیاست‌های حمایتی فراگیر که سبب بهبود معیشت اقشار کم درآمد می شود، غافل ماند زیرا این بخش از جامعه فشار زیادی را متحمل شده است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توجه به صادرات غیر نفتی کشور می تواند راهکار دیگری برای برطرف کردن مشکلات باشد، خاطرنشان کرد: به عبارتی وابستگی بودجه به نفت همواره موجب تهدید اقتصاد می شود زیرا با اعمال هر تحریم جدیدی، این بخش از اقتصاد دچار آسیب جدی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عضو هیأت رئیسه مجلس از دریافت ۱۴ طرح اقتصادی از سوی نمایندگان خبر داد و گفت: منتخبان یازدهم توجه جدی به معیشت مردم دارند./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اعتبارات صادراتی، افزایش بودجه، بهبود شرایط معیشتی، بهبود معیشت، توسعه صادرات، توسعه صادرات غیر نفتی، معیشت