خبر

مسیر شما: اخبار ضرورت اولویت بندی آسیب های اجتماعی
ضرورت اولویت بندی آسیب های اجتماعی

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، از ارائه گزارش دستگاه های مختلف از روند مقابله با آسیب های اجتماعی بر اساس شرح وظایفی که دارند و اعلام آمادگی این کمیسیون برای رفع موانع قانونی در این حوزه در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.

خبرگزاری خانه ملت؛ علی بابایی کارنامی در بیان دستورکار کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست آسیب‌های اجتماعی مختلف اعم از مشکل ازدواج جوانان، طلاق، اعتیاد، حاشیه‌نشینی، کودکان کار و زنان بدسرپرست مورد بررسی قرار گرفت.

ضرورت اولویت‌بندی آسیب‌های اجتماعی توسط دستگاه‌های مسئول

وی  ادامه داد: اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس در این نشست بر ضرورت اولویت‌بندی آسیب‌های اجتماعی و ارائه راهکار اثرگذار در جهت کنترل این آسیب‌ها در سطح جامعه توسط دستگاه‌های مربوطه تاکید کردند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تاکید کرد: در نهایت قرار بر این شد که هر کدام از دستگاه‌های حاضر در این نشست، آسیب‌های اجتماعی مطرح شده را بر اساس شرح وظایفی که دارند، اولویت‌بندی کرده و نتیجه را در قالب گزارش در این کمیسیون ارائه دهند تا چنانچه در مسیر مقابله با این آسیب‌ها نیاز به اصلاح قوانین یا رفع خلاء قانونی وجود دارد از آنها حمایت کند.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: در این نشست رییس سازمان بهزیستی، معاون اجتماعی ناجا، رییس ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور و معاون اجتماعی شهرداری حضور داشتند./

پایان پیام

نظر شما
مشخصات خبر