در گفتگوی تلفنی روسای مجالس ایران و لبنان مطرح شد؛

آمادگی ایران برای ارسال کمک های انسان دوستانه به بیروت

رئیس مجلس در تماس تلفنی با رئیس مجلس لبنان ضمن اعلام آمادگی ایران برای ارسال کمک های انسان دوستانه به بیروت، برای مجروحان و مصدومان حادثه انفجار در بیروت از درگاه خداوند آرزوی بهبودی و سلامتی کامل کرد.

خبرگزاری خانه ملت؛ دکتر محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ظهر امروز(چهارشنبه ۱۵ مرداد) در تماس تلفنی با "نبیه بری رئیس مجلس نمایندگان لبنان" پیرامون حادثه انفجار در بندر بیروت گفتگو کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف از وقوع این حادثه، جان باختن جمعی از مردم بیروت را تسلیت گفته و برای مجروحان و مصدومان از درگاه خداوند آرزوی بهبودی و سلامتی کامل کرد.

دکتر قالیباف همچنین گفت: اطمینان دارم مردم لبنان با روحیه مقاومی که دارند از این بحران و حادثه تلخ با صبوری و شکیبایی عبور خواهند کرد.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران در گذار از این بحران در کنار ملت و دولت لبنان خواهد بود.

رییس مجلس در پایان بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای ارسال کمک های انسان‌دوستانه به بیروت تاکید کرد.

در ادامه این گفتگو نبیه بری ضمن تشکر از تماس رئیس مجلس شورای اسلامی از پشتیبانی و حمایت‌های دلگرم‌کننده جمهوری اسلامی ایران قدردانی کرد.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران در دوران‌های سخت ازجمله در زمان اشغال جنوب لبنان توسط رژیم صهیونیستی همواره حامی و پشتیبان مردم این کشور بوده و ملت و دولت لبنان هیچگاه آن را فراموش نخواهند کرد.

نبیه بری در پایان گزارشی از حادثه انفجار در بندر بیروت و آخرین وضعیت شهر را ارائه کرد./

پایان پیام

 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، جنگ، لبنان