حدادی مطرح کرد ؛

جریان تحریف در کشور به دنبال وارونه بیان کردن واقعیات

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور معتقد است جریان تحریف در کشور به دنبال وارونه بیان کردن واقعیات بوده و قصد دارند علت مشکلات را عدم ارتباط با آمریکا جلوه دهند.

  خبرگزاری خانه ملت؛ علی حدادی با اشاره به فرمایشات مهم رهبر معظم انقلاب درباره عدم مذاکره با آمریکا و عدم اعتماد به اروپایی ها گفت: استکبار جهانی در برجام صرفا به فکر منافع خود و به دنبال بازی برد-باخت بود، آنها به دنبال حذف نفوذ ایران و از بین بردن جبهه مقاومت بوده و تنها دلیل دشمنی آنها با جمهوری اسلامی نیز همین موضوع است.

وی در ادامه با بیان اینکه عدم اعتماد به دشمن باید به عنوان یک استراتژی باشد، عنوان کرد: اروپایی ها طی هر مذاکره به ما وعده هایی دادند که هیچ امتیازی برای ما نداشت اما به همان ها هم عمل نکردند.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه اروپایی ها تفاوتی با آمریکا ندارند، افزود: مقاومت و خودکفایی مهم ترین سلاح برای مقابله با زیاده خواهی کشورهای مستکبر است، کشورهایی که از هیچ سرمایه گذاری برای حمایت از عوامل نولیبرال خود در کشور جهت براندازی و ضربه به نظام دریغ نکردند.

حدادی ادامه داد: جریان تحریفی که رهبر معظم انقلاب از آن یاد کردند به دنبال تحریف واقعیات کشور است تا آن را به شکل مردابی نشان دهد و علت مشکلات آن را عدم ارتباط با آمریکا بیان کند.

وی افزود: تمام اینها در حالی است که در کشور ظرفیت های بسیاری در حوزه کشاورزی، دامداری، صنعت، معدن و غیره داریم با حضور جوانان متخصص و دانشمند داریم که باعث توسعه این حوزه ها شده و دولت با حمایت از شرکت های دانش بنیان توانسته است تا حدود زیادی تحریم ها را جبران کند.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی اتکای به نفس چیزی است که از تحریم کسب کرده ایم، خاطرنشان ساخت: ظرفیت جوانانی را در مدت تحریم کشف کردیم که بسیار با انگیزه بوده و می توانند مشکلات کشور را با اعتماد به این قشر از میان برداریم./

پایان پایان

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، تحریم اقتصادی