اسماعیلی مطرح کرد ؛

تاثیر مردمی شدن اقتصاد در جهت رفع مشکلات اقتصادی

یک نماینده مردم در مجلس معتقد است اگر عرصه اقتصاد را به مردم واگذار کنیم بدون شک شاهد پیشرفت های عظیمی در این زمینه خواهیم بود.

 خبرگزاری خانه ملت؛ مهدی اسماعیلی به تاثیر مردمی شدن اقتصاد در جهت رفع مشکلات اقتصادی کشورمان اشاره کرد و گفت: اگر ما بتوانیم عرصه اقتصاد را به مردم محول کنیم کشور از نظر اقتصادی به پیشرفت‌های عظیمی دست پیدا خواهد کرد.

مهدی اسماعیلی در ادامه افزود: به نظر می رسد که هرکجا ما حالت انقباضی در مورد مسائل اقتصادی در پیش گرفتیم نتوانستیم به آن شکل از ظرفیت‌های مردم به ویژه از استعدادهای نخبگان و جوانان در راستای بهبود مسائل اقتصادی بهره مند شویم.

این نماینده مردم در مجلس با اشاره به اینکه باید برای پیشبرد اهداف اقتصادی به اقتصاد دانش بنیان توجه ویژه‌ای شود، تاکید کرد: باید توجه ویژه‌ای به اقتصاد دانش بنیان داشته باشیم و شالوده تفکر دانش بنیان نیز این بوده که ما از ظرفیت‌های جامعه که دارای استعدادهای بالایی هستند بهره‌های لازم را در عرصه اقتصادی ببریم.

نماینده مردم میانه اظهار کرد: نقش دادن مردم در تمامی امورات به ویژه در امر اقتصاد یک ضرورت به شمار میرود و قطعا با این کار شاهد شکوفایی اقتصادی خواهیم بود./

پایان پیام

برچسب ها

آسیب شناسی اقتصاد، اخبار برگزیده، اقتصاد دانش بنیان، برخوردار بودن از ثبات سیاسی، بهبود شرایط معیشتی، بهبود معیشت، معیشت