علیرضا بیگی مطرح کرد ؛

همبستگی احزاب لبنان برای مقابله با دشمنان

نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به تعیین ضرب الاجل از سوی مکرون، رئیس جمهور فرانسه برای تغییرات در لبنان گفت: فرانسه می خواهد با این کار هژمونی و برتری خود را اثبات کند و البته باید متذکر شد که حق دخالت در امورات داخلی این کشور را ندارد.

  خبرگزاری خانه ملت؛ احمد علیرضا بیگی به صحبت‌های امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه درباره ضرب‌الاجل تعیین شده برای اصلاحات اساسی در لبنان، اشاره کرد و گفت: رئیس جمهور فرانسه متصور می‌شود این حادثه‌ای که در لبنان شکل گرفته می‌تواند خدشه‌ای بر اراده مردم این کشور وارد کند تا شاید از این فرصت بتواند به منافع خود دست یابد.

احمد علیرضا بیگی در ادامه افزود: بنابراین؛ فرانسه به جای اینکه در این شرایط بحرانی به دنبال گره گشایی از آلام مردم لبنان باشد می‌خواهد با انجام اینگونه کارها هژمونی و برتری خود را به اثبات برساند.

این نماینده مردم در مجلس به همبستگی احزاب لبنان برای مقابله با دشمنان این کشور اشاره و تاکید کرد: احزاب ملی و وطن‌پرست لبنان در این شرایط بحرانی همچون گذشته در کنار مردم خواهند بود و در مقابل جنایتکاران این کشور به مبارزه می‌پردازند.

نماینده مردم تبریز در ادامه افزود: اینکه رئیس جمهور فرانسه درباره مسائل و امورات داخلی لبنان سخنانی را به زبان می‌آورد؛ قطعا این حرف‌ها غیر منطقی بوده و هیچگونه ارتباطی به فرانسه نخواهد داشت و البته هر عمل نابخردانه‌ای هم که بخواهد از سوی فرانسه صورت بگیرد با اقدام متقابل احزاب ملی‌گرای لبنان روبه‌رو خواهد شد./

 

برچسب ها

اخبار برگزیده، جنگ، فرانسه، لبنان