طی هفته جاری در کمیسیون کشاورزی صورت میگیرد ؛

گزارش عملکرد بانک های دولتی در خصوص تخصیص تسهیلات به بخش کشاورزی ارائه می شود

با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و تعدادی از مدیران عامل بانک های دولتی گزارشی از عملکرد بانک ها در زمینه تخصیص وام به بخش کشاورزی ارائه می شود.

 خبرگزاری خانه ملت، دستور کار نشست‌ کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در روزهای (یک‌شنبه۱۹ مردادماه و سه‌شنبه ۲۱ مردادماه) اعلام شد.


بر اساس این گزارش در نشست روز(یکشنبه ۱۹ مردادماه) با دعوت از مسئولین وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، امور خارجه، شورای عالی امنیت ملی و گمرک جمهوری اسلامی مشکلات صادرات محصولات کشاورزی بررسی می‌شود.

همچنین در نشست صبح روز (سه‌شنبه ۲۱ مردادماه) بررسی طرح فهرست قوانین و احکام نامعتبر در حوزه محیط زیست و بررسی لایحه موافقت‌نامه پاریس با دعوت از نماینده شورای نگهبان و مسئولین ذی‌ربط در دستور کار کمیسیون کشاورزی مجلس قرار دارد.

لازم به ذکر است بررسی مسائل، مشکلات و چالش‌های حوزه سلامت و ایمنی غذایی با دعوت از وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر مسئولین ذی‌ربط در دستور کار نشست صبح روز (سه‌شنبه ۲۱ مردادماه) کمیسسون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

گفتنی است در نشست بعد از ظهر روز (سه‌شنبه ۲۱ مردادماه)با دعوت از وزیر امور اقتصادی و دارایی و تعدادی از مدیران عامل بانک‌های دولتی گزارشی از میزان تحقق و همچنین عملکرد تکالیف قانونی مبنی بر اختصاص حداقل ۱۵ ٪تسهیلات به بخش کشاورزی در سالهای ۹۷ و ۹۸ ارائه می‌شود./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، اصلاح نظام تعرفه کشاورزی، بخش سلامت