آزادیخواه مطرح کرد ؛

لبنان نیازی به مداخله کشورهای دیگر ندارد

نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: مداخله مکرون، رئیس جمهور فرانسه در امورات داخلی لبنان براساس هیچ قاعده و قوانین بین المللی نبوده، بلکه این اقدام گستاخی این افراد را آشکارتر می کند در ضمن لبنان هیچ نیازی به اقدامات مداخله جویانه دیگر کشورها ندارد.

  خبرگزاری خانه ملت؛ احد آزادیخواه به دخالت رئیس جمهور فرانسه در امورات داخلی لبنان اشاره کرد و گفت: مداخله رئیس جمهور فرانسه در امورات داخلی لبنان طبق هیچگونه استاندارد بین‌المللی نبوده، بلکه اینگونه اقدامات، وقاحت و گستاخی این افراد را آشکارتر می‌کند.

احد آزادیخواه در ادامه افزود: رئیس جهمور فرانسه اگر توانایی حل مشکلات را دارد بهتر است که چاره‌ای برای رفع معضلات و اشکالات موجود در کشورهای عضو اتحادیه اروپا بیندیشد.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: فرانسه و دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا سرسپرده استکبار هستند و به دنبال غارت و چپاول ثروت کشورها خواهند بود؛ ضمنا اروپایی‌ها در هر کشوری مداخله داشتند جز ذلت و بدبختی اقدام دیگری برای آن کشورها بوجود نیاوردند؛ متاسفانه فرانسه کشورهای آفریقایی را با آن همه ثروت به استعمار و استثمار خود درآورند، اما مردم آفریقا روزبه روز فقیرتر شدند.

نماینده مردم ملایر تصریح کرد: همه احزاب و ادیان مختلف لبنان در کنار همدیگر وظایف خود را انجام می‌دهند و از امنیت کشورشان دفاع می‌کنند؛ فلذا هیچگونه نیازی به مداخله کشورهای دیگر را ندارند./

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، اروپا، جنگ، فرانسه، لبنان