عمویی مطرح کرد ؛

تحولات لبنان پس از انفجار در بیروت در کمیسیون امنیت ملی مجلس

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تحولات لبنان پس از انفجار در بندر بیروت در کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی شد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ ابوالفضل عموییدر تشریح نشست امروز (یکشنبه ۱۹ مرداد) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جلسه عصر امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با ۲ موضوع برگزار شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع اول، بررسی تحولات لبنان پس از انفجار رخ داده در بندر بیروت بود، بیان کرد: ابعاد این موضوع با حضور آقای دهقانی پوده دستیار وزیر امورخارجه در امور خاورمیانه و شمال آفریقا بررسی شد. دستیار وزیر امور خارجه ضمن حضور در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به بررسی آخرین اطلاعات در خصوص این موضوع پرداخت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ابراز همدردی اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با مردم لبنان و تاکید بر همبستگی با مردم این کشور، افزود: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز نظرات خود را در این زمینه اعلام کردند.

عمویی ادامه داد: موضوع دوم کمیسیون امنیت ملی در جلسه امروز، بررسی اولویت‌های کاری این کمیسیون در ماه‌های آتی بود که روسای کمیته‌های ذیلِ کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، با ارائه محورهای پیشنهادی خود موضوعات را تشریح کردند و اعضای کمیسیون نیز به طرح دیدگاه خود در این چهارچوب پرداختند. بررسی اولویت کاری کمیسیون همچنان ادامه خواهد داشت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: در روزهای آتی کمیته‌های ذیلِ کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در خصوص موضوعات تخصصی خود، جلساتی را برگزار خواهند کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: «کمیته مرز» فردا به موضوعات مرزی جمهوری اسلامی در استان‌های همجوار با کشورهای همسایه خواهد پرداخت و عصر فردا نیز «کمیته روابط خارجی» نیز جلسه دارد و سه‌شنبه صبح نیز «کمیته امنیت» کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نیز به موضوعات کاری خود می‌پردازد./

پایان پیام

 

برچسب ها

اخبار برگزیده، لبنان، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس