فلاحی مطرح کرد ؛

رسیدگی به ایرادات رتبه بندی معلمان

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از طرح سئوال نمایندگان از وزیر در نشست امروز کمیسیون خبر داد و گفت: مقرر شد کمیته ای برای رسیدگی به ایرادات نظام رتبه بندی معلمان تشکیل شود.

 خبرگزاری خانه ملت ؛ احمدحسین فلاحی در تشریح نشست اروز یکشنبه (19 مرداد) اظهار کرد: نشست امروز کمیسیون با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار و به سئوال نمایندگان از وزیر در کمیسیون اختصاص داشت.

وی  ادامه داد: سئوال نخست از جانب ابراهیم عزیزی نماینده شیراز و زرقان در خصوص رتبه بندی و مشکلات دانشگاه فرهنگیان بود که با پاسخ وزیر همراه بود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی نماینده رشت سئوال بعدی را در نشست امروز از وزیر آموزش و پرورش مطرح کرد که این سئوال در خصوص آزمون نهضتی‌ها بود که او نیز از پاسخ وزیر قانع شد.

فلاحی یادآور شد: رسول فرخی میکال نماینده لاهیجان و سیاهکل و محمد حسن آصفری نماینده اراک، کمیجان و خنداب نیز در خصوص نظام رتبه بندی و افزایش حقوق معلمان و مشکلات مدارس غیر دولتی سئوالاتی را مطرح کردند که وزیر به این سئوالات نیز پاسخ قانع کننده داد.

وی ادامه داد: سئوال بعدی را علی کریمی فیروزجایی نماینده بابل مطرح کرد که این سئوال در خصوص رتبه بندی معلمان بود و او از پاسخ وزیر قانع نشد و نماینده سئوال کننده بر ارائه لایحه رتبه بندی به مجلس تأکید کرد و مقرر شد کمیته‌ای برای رسیدگی به این سئوال در کمیسیون تشکیل شود.

بر اساس اظهارات سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، در این نشست مهدی اسماعیلی رئیس کمیته آموزش و پرورش نیز توضیحات و مسائلی را در خصوص نیروهای نهضتی به وزیر آموزش و پرورش ارائه کرد./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، اقتصاد و فرهنگ، انقلاب فرهنگی، حقوق معلمان، رتبه بندی معلمان، طرح رتبه بندی معلمان، فرهنگیان