گلرو مطرح کرد؛

وعده حزب دموکرات آمریکا برای بازگشت آمریکا به برجام

رئیس روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به کارنامه دموکرات ها و جمهوری خواهان در قبال ایران، گفت: دموکرات ها هدف مقابله با ایران را با شیوه های نرم و جمهوری خواهان به شیوه یکجانبه و با تکیه بر وجوه قدرت سخت آمریکا اهداف خود را دنبال می کنند.

  خبرگزاری خانه‌ملت؛ عباس گلرو با اشاره به وعده حزب دموکرات ایالات متحده آمریکا مبنی بر بازگشت آمریکا به برجام در صورت پیروزی جوبایدن در انتخابات ریاست جمهوری 2020، گفت: دموکراتها یا جمهوری‌خواهان بخشی از حاکمیت در آمریکا هستند و کارنامه هر دو حزب در قبال ایران برای افکار عمومی ایران و جهان خیلی گویا هست.

وی  تصریح کرد: حمایت دموکرات‌ها از برجام بخاطر منافع این حزب و به منظور دفاع و حفظ از دستاورد خودشان هست و با بیان اینکه جمهوری‌خواهان از ابتدا به دنبال نابود کردن دستاورد دموکرات‌ها بوده اند، افزود: در عین حال، با توجه به تاکید هر دو حزب بر تعقیب سیاست مقابله با ایران، دموکرات ها نیل به این اهداف را با شیوه های نرم و ائتلاف سازی دنبال می کنند.

رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در همین شرایط جمهوری خواهان هم به شیوه یکجانبه و با تکیه بر وجوه قدرت سخت امریکا اهداف خود را دنبال می‌کنند./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، تحریم، تحریم اقتصادی، دموکراسی