رشیدی کوچی مطرح کرد ؛

آمریکا دشمن قسم خورده جمهوری اسلامی ایران

عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس با اعتقاد بر اینکه هر شخصی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیروز شود، هیچ تاثیری بر روند بهبود مناسبات و مرادوداتمان نخواهد داشت، گفت: ما باید با تکیه بر توانمندی های داخلی از سد مشکلات کشور عبور کنیم و نگاه خود را از غرب دور بیندازیم.

 خبرگزاری خانه ملت؛ جلال رشیدی کوچی با اشاره به اینکه عده‌ای در داخل فکر می کنند که اگر "جو بایدن" رئیس‌جمهور آمریکا شود از فشار حداکثری علیه کشورمان کاسته خواهد شد، گفت: پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست‌جمهوری هیچ تاثیری بر کاهش اعمال فشار حدکثری آمریکا علیه کشورمان نخواهد داشت؛ چرا که سیاست‌های کلان کاخ سفید نسبت به جمهوری اسلامی ایران همان راهبردهای خصمانه از پیش تعیین شده و مشخص هستند.

جلال رشیدی کوچی در ادامه افزود: اینکه عده‌ای می‌گویند اگر فلانی یا بهمانی کاخ سفید را در دست بگیرد از تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه کشورمان کاسته خواهد شد و یا اینکه اقتصادمان بهبود پیدا خواهد کرد، حرف‌های پوچ و توخالی هستند و نباید به آنها توجهی شود.

وی  تاکید کرد: آمریکا دشمن قسم خورده جمهوری اسلامی ایران بوده؛ فلذا نباید از دشمنان انتظار دوستی داشت؛ بنابراین ما باید به توانمندی‌های درون کشور تکیه کنیم و از این راه مشکلات اقتصادی را برطرف کنیم.

این نماینده مردم با بیان اینکه راه حل علاج مشکلات فعلی کشور جوانگرایی در مناصب مدیریتی کشور بوده، اظهار کرد: قطعا؛ اگر ما بتوانیم با انتخابمان یک جوان انقلابی را در راس امور قوه مجریه قرار بدهیم بسیاری از مشکلات فعلی حل خواهند شد و اگر به دنبال رفع مشکلات هستیم باید به این سمت حرکت کنیم و به جوانگرایی رو بیاوریم.

رشیدی در ادامه افزود: بنابراین؛ پیروزی جو بایدن و یا هر شخص دیگری هیچ تاثیری بر حل مشکلاتمان نخواهد داشت و این ساخته ذهن غربگرایان است که فکر می‌کنند با نگاه به غرب می‌شود اقتصادمان را بهبود بخشیم./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، تحریم