نوش آبادی مطرح کرد ؛

تعطیلی کارخانجات تولیدی به ضرر اقتصاد کشور است

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه کارخانه قند ورامین به عنوان یک برند ملی نباید تعطیل شود،گفت: تذکر جدی به سرپرست صنعت ،معدن و تجارت مبنی بر تعطیلی کارخانجات در ورامین داده ام زیرا این مسئله افزایش نرخ بیکاری رادر بردارد.

 خبرگزاری خانه ملت ؛ حسین نوش آبادی درباره وضعیت تولید در کارخانه قند ورامین گفت: تعطیلی کارخانجات تولیدی به ضرر اقتصاد کشور است و نباید به سادگی اجازه داد،کارخانجاتی همچون کارخانه قند به تعطیلی کشانده شوند زیرا کارخانه قند ورامین نقش بسزایی در جریان تولید دارد.

وی  با بیان اینکه تعطیلی واحدهای تولیدی از جمله کارخانه قند نه تنها بر نرخ بیکاری می افزاید بلکه اقتصاد معیشتی شهروندان ورامین را نیز به شدت تضعیف می‌کند تصریح کرد: محیط های کارگری ومراکز تولیدی نباید وارد برهه تعطیلی شوند.

نماینده مردم ورامین پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نباید اجازه داد کارخانه قند ورامین که یک برند ملی و کشوری است با برخی از مسائل سودجویانه به تعطیلی کشانده شود؛ بنابراین الزامی است که در سال جهش تولید، مراکز تولیدی و صنعتی مورد حمایت ویژه قراربگیرند تا حوزه تولید در چرخه اقتصاد به نحو منطقی مورد حمایت قرار بگیرد.

نماینده مردم ورامین در مجلس تصریح کرد: اخراج کارگران پدیده بسیار ناشایستی است زیرا با تعطیلی کارخانه قند ورامین بسیاری از کارگران شغل خود را از دست می‌دهند بنابراین باید فکر اساسی برای رفع دغدغه های اساسی و معیشتی کارگران بکنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه کارخانه قند ورامین به عنوان یک برند ملی نباید تعطیل شود یادآورشد: تذکر جدی به سرپرست صنعت ومعدن وتجارت مبنی بر تعطیلی کارخانجات دولتی داده ام زیرا این مسئله افزایش نرخ بیکاری در ورامین را در پی دارد./

پایان پیام

برچسب ها

احقاق حقوق شهروندان، اخبار برگزیده، بهبود شرایط معیشتی، بهبود معیشت، بیمه بیکاری، بیکاری، فقر و بیکاری