منتظری مطرح کرد ؛

دستور کار هفته آینده کمیسیون فرهنگی

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در نشست امروز مقرر شد کمیسیون به صورت ویژه در روزهای یک شنبه تا سه شنبه هفته آینده به بررسی طرح جمعیت و تعالی خانواده بپردازد.

 خبرگزاری خانه‌ملت؛ غلامرضا منتظری در تشریح دستور کار روز  سه شنبه،( 21 مردادماه ) کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از بررسی طرح جمعیت و تعالی خانواده در نشست امروز این کمیسیون با حضور کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس و مرکز مطالعات زنان و خانواده خبر داد و گفت: در این نشست مقرر شد کمیسیون به صورت ویژه تمامی وقت خود در روزهای یک‌شنبه تا سه‌شنبه هفته آینده را به بررسی این طرح اختصاص دهد.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: قرار شد برای جمع‌بندی نهایی، طرح را به دستگاه‌های مرتبط برای مطالعه و بررسی ارائه و سپس آنها را به کمیسیون دعوت تا نقطه نظرات خود را مطرح و طرح را به صحن علنی برای بررسی ارائه کنیم؛ تعهد کردیم ظرف یک ماه طرح جمعیت و تعالی خانواده که مورد انتظار مقام معظم رهبری است را تعیین تکلیف کنیم.

وی از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست عصر امروز کمیسیون خبر داد و گفت: هفته آینده هم وزیر ورزش و جوانان برای پاسخ‌گویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون حضور می‌یابد./

 

برچسب ها

اخبار برگزیده، ازدیاد جمعیت، افزایش جمعیت، تراکم جمعیتی، تشویق خانواده ها، تعالی خانواده، تنظیم جمعیت، جمعیت، حمایت خانواده، خانواده