فلاحی مطرح کرد ؛

کمیته ای مشترک بین شورای عالی انقلاب فرهنگی و کمیسیون آموزش

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از تشکیل کمیته ای مشترک بین شورای عالی انقلاب فرهنگی و کمیسیون آموزش برای هم افزایی بیشتر و رسیدگی به موضوعات مشترک خبر داد.

  خبرگزاری خانه ملت ؛ احمدحسین فلاحی در تشریح نشست روز سه شنبه( 21 مرداد) کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس اظهار کرد: در این جلسه حجت‌الاسلام سعید عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و جمعی دیگر از اعضای شورا میهمان کمیسیون بودند و این نشست به جهت بررسی نحوه اعمال تعامل کمیسیون و شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

فلاحی  افزود: پس از ازائه گزارش کار دبیر شورا، یکی از موارد مطرح شده در این جلسه اجرایی نشدن برخی از مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی بود که نیازمند نظارت جدی‌تر است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین اعضای کمیسیون آموزش دغدغه‌های خود در مباحث فرهنگی مطرح کرده و بر لزوم ارتقاء مدیریت دانشگاه‌ها به ویژه دانشگاه فرهنگیان تاکید کرده و خواستار نظارت جدی شورای عالی انقلاب فرهنگی در انتصابات مدیران کل آموزش و پرورش شدند.

وی  یادآور شد: همچنین مقرر شد کمیته مشترکی با شورای عالی انقلاب فرهنگی برای پرهیز از موازی کاری بین کمیسیون و شورا تشکیل شود تا موضوعات مشترک فیمابین با هم افزایی بیشتری پیش برود./

پایان پیام

برچسب ها

آموزش، آموزشی، اخبار برگزیده، اعتبارات فرهنگی، انقلاب، انقلاب اسلامی