ساداتی نژاد مطرح کرد ؛

اصلی ترین مطالبه اعضای کمیسیون کشاورزی

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس گفت: اصلی ترین مطالبه اعضای کمیسیون کشاورزی از وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت تمرکز اختیارات وزارت جهاد کشاورزی بود.

  خبرگزاری خانه ملت؛ سیدجواد ساداتی نژاد در تشریح نشست صبح روز سه‌شنبه (21 مردادماه) کمیسیون، گفت: وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت در نشست امروز کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست حاضر و برنامه‌های خود را ارائه کرد.

وی  با اشاره به اینکه اصلی‌ترین مطالبه اعضای کمیسیون کشاورزی از وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت تمرکز اختیارات وزارت جهاد کشاورزی بود و از وی درخواست شد تا به صراحت نظر خود را در این زمینه اعلام کند، ادامه داد: با توجه به تراکم کار در وزارت صنعت معدن و تجارت، ستاد تنظیم بازار نمی‌تواند نظارت در بازار و اواویت بندی در زمینه تخصیص ارز به منظور واردات محصولات کشاورزی را به خوبی انجام دهد.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامیبا تاکید بر اینکه وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت در نشست امروز اعلام کردند که اختیارات وزارت جهاد کشاورزی باید به این وزارتخانه بازگردانده شود، عنوان کرد: موضوعات طرح شده دیگر در این نشست در زمینه اختلالات حوزه خودرو و فولاد بود./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، بازار، جهاد کشاورزی، سازمان جهاد کشاورزی، وزارت جهاد کشاورزی