بابایی کارنامی مطرح کرد ؛

مخالفت کمیسیون اجتماعی با تشکیل وزارت بازرگانی

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، از مخالفت اعضای این کمیسیون با تشکیل وزارت بازرگانی و داخله و کمیسیون مشترک - طرح استفساریه ماده (۱۱۳) قانون مدیریت خدمات کشوری خبر داد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ علی بابایی کارنامی در بیان دستورکار نشست روز سه‌شنبه( بیست و یکم مردادماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست نصرالله پژمانفر رییس کمیسیون اصل 90 مجلس به ارائه گزارش از عملکرد این کمیسیون پرداخت و اهمیت فعالیت آن را برای اعضای کمیسیون اجتماعی تبیین کرد.

مخالفت کمیسیون اجتماعی با تشکیل کمیسیون مشترک - طرح استفساریه ماده (113) قانون مدیریت خدمات کشوری

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامشی، ادامه داد: انتخاب 13نفر به منظور عضویت در کمیسیون مشترک - طرح استفساریه ماده (113) قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب سال 1386 از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه اعضای کمیسیون نسبت به تشکیل کمیسیون مشترک - طرح استفساریه ماده (113) قانون مدیریت خدمات کشوری اعتراض داشتند، بنابراین انتخاب 13 نفر از اعضا برای عضویت در آن منتفی اعلام شد.

مخالفت کمیسیون اجتماعی با تشکیل وزارت بازرگانی

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تاکید کرد: بررسی یک فوریت طرح تشکیل وزارت بازرگانی و داخله نیز در این نشست مورد بررسی قرار گرفت و کمیسیون با رای قاطع با تشکیل آن و تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت مخالفت کرد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: در این نشست نصرالله پژمانفر رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی به عنوان مهمان حضور داشت./

پایان پیام

برچسب ها

اجتماعی، اخبار برگزیده، بازرگانی، کمیسیون اجتماعی