متفکر آزاد مطرح کرد ؛

ترامپ در نظام محاسباتی خود دچار اشتباه است

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: جمهوری اسلامی ایران مذاکره با آمریکا را بی فایده می داند؛ چرا که هیچ منفعتی برای ما در پی نخواهد داشت و البته نیازی هم به مذاکره با آمریکا نداریم.

 خبرگزاری خانه ملت؛ روح‌ الله متفکر آزاد به اظهارات اخیر دونالد ترامپ درباره توافق با کشورمان اشاره کرد و گفت: ترامپ به لحاظ داخلی با مشکلات اساسی مواجه است و البته سیاست‌ خارجی آن نیز در قبال همه دنیا، منطقه خاورمیانه به ویژه ایران، سیاست‌های درستی نبوده و با همین سیاست‌های نابخردانه‌اش خوی استکباری آمریکا را به اثبات رسانده است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در ادامه افزود: ترامپ به این نتیجه رسیده که هم از لحاظ داخلی و هم اینکه از لحاظ بین‌المللی سیاست‌های خود را تعدیل کند و مجبور است که الان مسیر خود را تغییر دهد.

وی به عدم نیاز جمهوری اسلامی ایران به مذاکره با آمریکا، اشاره و تاکید کرد: ترامپ در نظام محاسباتی خود دچار اشتباه است و فکر می‌کند با اعمال فشار اقتصادی و امثالهم به جمهوری اسلامی ایران، ما را وادار به مذاکر مجدد با آمریکا خواهد کرد و این تصور نباید در نظام بین‌الملل بوجود بیاید که با اعمال فشار به ایران سیاست‌هایمان را تغییر دهیم و پای میز مذاکره بنشینیم.

این نماینده مردم در مجلس در ادامه افزود: جمهوری اسلامی مذاکره با آمریکا را مفید نمی‌داند؛ چرا که منفعتی برای ما ندارد و البته به لحاظ اقتصاد سیاسی هم نیازی به مذاکره با آمریکا نمی‌بینیم.

متفکر آزاد تصریح کرد: راه‌های متفاوتی برای خنثی‌سازی تحریم‌های دشمنان علیه کشورمان وجود دارد و امیدوار به این هستیم که به زودی این بزرگراه‌ها را باز خواهیم کرد./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استمرار مذاکرات، استکبار آمریکا، تحریم اقتصادی، تحریم ها، مذاکرات