آزادیخواه مطرح کرد ؛

جوانگرایی در مدیریت کشور و شکوفایی اقتصاد

نماینده مردم ملایر در مجلس معتقد است که اگر از ظرفیت جوانان برای مدیریت کشور استفاده شود، بسیاری از گره های ایجاد شده در اقتصادمان باز خواهند شد.

  خبرگزاری خانه ملت؛ احد آزادیخواه به جوانگرایی مد نظر مقام معظم رهبری در مناصب مدیریتی کشور، اشاره کرد و گفت: بدون‌شک برای اداره کشور در گام دوم انقلاب به عنصر جوانی نیازمند هستیم و این مهم برای پیشبرد اهداف ایران اسلامی بسیار ضروریست.

احد آزادیخواه در ادامه افزود: یکی از اشکلاتی که ما در دو دهه گذشته در مدیریت کشور داشتیم کم توجهی به جوانان و عدم بهره‌مندی از آنها برای پیشرفت کشورمان بوده و متاسفانه از این پتانسیل به خوبی استفاده نشد.

وی  به نقش جوانان در شکل گیری انقلاب و پیروزی در جنگ تحمیلی اشاره و تصریح کرد: انقلاب ما با توجه به جوانان شکل گرفت و همچنین دفاع مقدس را هم جوانان مدیریت کردند و این تجربه نشان داده که ما می‌توانیم با استفاده از ظرفیت جوانان، مدیریتی شاداب، پرنشاط و پیش‌برنده‌ای را در کشور شاهد باشیم.

نماینده مردم ملایر به تاکید رهبر انقلاب بر جوانگرایی در مناصب مدیریت اشاره و تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب تاکید ویژه‌ای روی جوانگرایی در مناصب مدیریتی داشتند پس ما باید زمینه شکل‌گیری این مهم را فراهم کنیم تا از عنصر جوانی در دولت آینده بهترین استفاده را برای پیشرفت کشور داشته باشیم و این مسئله باعث می‌شود که کشور ما از رکود اقتصادی خارج شود./

پایان پیام

برچسب ها

آسیب شناسی اقتصاد، اخبار برگزیده، اشتغال، اشتغال جوانان، انقلاب، جوان، جوانان، رهبر انقلاب، رهبری