نقدعلی مطرح کرد ؛

انرژی و پتانسیل درراه انجام وظیفه و خدمت رسانی به مردم

یک نماینده مردم در مجلس معتقد است اگر جوانان، مناصب مدیریتی کشور را در دست بگیرند تحولات اساسی را شاهد خواهیم بود و باید گفت آن روحیه ی خدمتگزاری احیا خواهد شد.

  خبرگزاری خانه ملت؛ محمدتقی نقدعلی به دولت جوان انقلابی مدنظر رهبر معظم انقلاب، اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در فرمایشات‌شان به جوانی اشاره می‌کنند که انرژی و پتانسیل خود را در راه انجام وظیفه و خدمت‌رسانی به مردم صرف کند در ضمن برخی‌ از جوانان هستند که در صدد انجام مسئولیت خود بر نمی‌آیند و منظور حضرت آقا، جوان با این ویژگی نیست.

محمدتقی نقدعلی در ادامه افزود: اگر از جوانی که نیروی خود را صرف خدمت در راه مردم می‌کند در عرصه‌های گوناگون مدیریتی کشور استفاده شود تحول جدی و اساسی را شاهد خواهیم بود.

نماینده مردم خمینی‌شهر به عدم نشاط و شادابی در میان برخی از مدیران فعلی کشور اشاره و تاکید کرد: متاسفانه امروزه در رده‌های مدیریتی، مبتلا به پیری و دل‌مردگی هستیم؛ یعنی طراوت، شادابی و اقدامی که نشان دهنده تحول در عرصه‌های خدمت‌رسانی باشد را مشاهده نمی‌کنیم.

این نماینده مردم ابراز امیدواری کرد که با انتخاب دولت جدید در انتخابات سال آینده، مشکلات موجود در حوزه مدیریت اجرایی کاهش یابد./

پایان پیام

برچسب ها

آرمان های انقلاب اسلامی، اخبار برگزیده، انقلاب، انقلاب اسلامی، رهبر معظم انقلاب، رهبر معظم انقلاب اسلامی