یوسفی مطرح کرد ؛

عدم تغییر سیاست گذاری آمریکا

نماینده مردم اهواز، باوی و کارون گفت: متاسفانه عده ا ی در داخل کشور به این خوش باوری رسیدند که اگر جوبایدن رئیس جمهور شوند، سیاست های استکباری آمریکا نسبت به ایران تغییر خواهد کرد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ مجتبی یوسفی به عدم تغییر سیاست‌گذاری آمریکا با پیروزی هر شخصی در انتخابات آمریکا، اشاره کرد و گفت: نباید در موضوعات بین‌المللی آدرس غلط به مردم داد و این خوش باوری بوده که عده‌ای در داخل می‌گویند با تغییر افراد در کشورهای استکباری مثل آمریکا و اروپا سیاست‌گذاری‌ها هم تغییر خواهند کرد.


مجتبی یوسفیدر ادامه افزود: سردمداران آمریکا براساس برنامه‌ریزی‌های صهیونیست‌ها حرکت می‌کنند و در اختیار کمپانی‌ها، کارتل‌ها و شرکت‌های صهیونیستی هستند؛ فلذا روسای جمهور آمریکا به جای اینکه به مردم خود خدمت کنند بیشتر به دنبال لابی‌های سیاسی هستند.

نماینده مردم اهواز، باوی و کارون تاکید کرد: تغییر افراد در کاخ سفید تغییری در سیاست‌های استکباری آمریکا ایجاد نخواهد کرد، زیرا براساس یک سیاست مشسخص حرکت می‌کنند و فقط تاکتیک‌ها تغییر می‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: بوش رئیس‌جمهور آمریکا شد و جنگ نظامی علیه کشورها به راه انداخت و همچنین اوباما هم وارد کاخ سفید شدند و همین رویکرد را ادامه دادند، اما با روش نرم و ایجاد تحریم‌های دارویی و ... باعث آسیب به کشورها شدند؛ بنابراین بین بوش و اوباما تفاوتی مشاهده نکردیم و البته میان جوبایدن و ترامپ هم هیچ تفاوتی وجود نخواهد داشت./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، دولت صهیونیستی، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست، صهیونیست ها