طی هفته جاری در کمیسیون کشاورزی صورت می گیرد ؛

احداث بندر تخصصی واردات چوب

وزیر نیرو برای پاسخ به سوالات تعدادی از نمایندگان در نشست این هفته کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس حاضر می شود.

  خبرگزاری خانه ملت؛ دستورکار نشست‌های کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در روزهای ( ۲۵، ۲۶،۲۷ و ۲۸ مردادماه) اعلام شد.

بر اساس این گزارش در روز (شنبه ۲۵مردادماه) مسائل و مشکلات صنعت نان و ماکارونی با دعوت از معاونین و مسئولین ذیربط وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، بخش تعاون و بخش خصوصی بررسی می‌شود.

همچنین در روز (یک‌شنبه ۲۶ تیرماه) تقاضای تعدادی از نمایندگان محترم مجلس مبنی بر اعمال ماده ۲۳۴ آیین‌نامه داخلی با عنوان نقض اجرای قانون تمرکز اختیارات و وظایف بخش کشاورزی از سوی دولت با دعوت از نمایندگان محترم متقاضی و مسئولین مرتبط بررسی می‌گردد.

لازم به ذکر است در ادامه نشست روز (یک‌شنبه ۲۶ تیرماه) با دعوت از مدیران و معاونین سازمان اتکا گزارشی از دستاوردها و فعالیت‌های این سازمان در بخش کشاورزی ارائه می‌شود.

گفتنی است در نشست روز (دوشنبه ۲۷ مردادماه) مشکلات توسعه زراعت چوب در کشور و احداث بندر گمیشان به عنوان بندر تخصصی واردات چوب با دعوت از معاونین محترم وزارت راه و شهرسازی، سازمان بنادر و دریانوردی، استاندار گلستان و سایر مسئولین ذی‌ربط بررسی می‌شود.

بر اساس این گزارش در نشست صبح روز (سه‌شنبه ۲۸ مردادماه) گزارش معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در خصوص توسعه و تولید محصولات دانش بنیان در حوزه کشاورزی ارائه و طرح تخصیص ارز با نرخ ترجیحی به کالاهای اساسی با دعوت از مدیران و مسئولین ذی‌ربط بررسی می‌شود.

همچنین در روز (سه‌شنبه ۲۸ مردادماه) نشست اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست جهت تبادل نظر در موضوعات مختلف و ارائه گزارش عملکرد کمیته‌های فرعی به کمیسیون برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، رضا اردکانیان وزیر نیرو به منظور پاسخگویی به سوالات سید سلمان ذاکر نماینده مردم ارومیه، رضا آریانپور نماینده مردم مینودشت، محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب، پرویز اوسطی نماینده مردم قروه و دهگلان، جلیل مختار نماینده مردم آبادان، صدیف بدری نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین، جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در نشست بعد از ظهر روز (سه‌شنبه ۲۸ مردادماه) کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی حاضر می‌شود./

پایان پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، کمیسیون کشاورزی