عیسی زاده مطرح کرد ؛

ضرورت تحقق رفاه اجتماعی

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، طی پیامی به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان تاکیدکرد که این کمیسیون کمیسیون از تمام ظرفیت های قانونی و اختیارات خود برای سیاستگذاری و مطالبه گری اجتماعی در حوزه خانواده استفاده خواهد کرد تا بستر مناسب تری برای تحقق رفاه اجتماعی فراهم شود.

 خبرگزاری خانه ملت؛ مهدی عیسی‌زاده رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پیامی روز خانواده و تکریم بازنشستگان را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

نامگذاری روزها به مناسبت‌های خاص فرصت مناسبی برای سپاسگزاری از افراد مرتبط با آن مناسبت و بیان دیدگاه‌های مرتبط است. از جمله این مناسبت‌ها روز خانواده و تکریم بازنشستگان است که مصادف با ۲۵ ذی‌الحجه است.

در ابتدا این مناسبت را به همه خانواده‌های عزیز و بازنشستگان گرامی تبریک گفته و برای آنان و همه دست‌اندرکارن حوزه‌های خانواده و بازنشستگی بهترین‌ها را از خداوند آرزو می‌کنم.

بر این باور هستم که پویایی و نشاط هر جامعه‌ای منوط به داشتن خانواده سالم، پویا و با نشاط است. چراکه خانواده سالم می‌تواند تضمینی برای جامعه سالم باشد، بی‌دلیل نیست که در این مورد اسلام بر تحکیم جایگاه خانواده تاکید کرده و در اصل دهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران هم تصریح شده است و سیاست‌های کلی خانواده هم توسط مقام معظم رهبری ابلاغ گردیده است. همین‌طور بازنشستگان سرمایه‌ای بی‌بدیل هستند که تکریم آنها حداقل کاری است که می‌شود انجام داد.

کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از تمام ظرفیت‌های قانونی و اختیارات خود برای سیاستگذاری اجتماعی و مطالبه‌گری اجتماعی در حوزه خانواده استفاده خواهد کرد تا بتواند بستر مناسب‌تری برای تحقق رفاه اجتماعی فراهم شود./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، تشویق خانواده ها، تعالی خانواده، حمایت خانواده، خانواده