فیروزی مطرح کرد ؛

اقدام شورای امنیت نشان دهنده دیپلماسی فعال ایران

نماینده مردم فسا در مجلس گفت: عدم تصویب تمدید تحریم تسلیحاتی علیه کشورمان بیانگر این بوده که دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران فعال عمل کرده است.

  خبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الله فیروز ی به  عدم تصویب قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی از سوی شورای امنیت و پیام این مهم برای آمریکا اشاره کرد و گفت: آمریکایی‌ها مدت‌ها بود که تلاش می‌کردند تا قطعنامه تمدید تسلیحاتی علیه جمهوری اسلامی ایران مجددا تصویب شود تا اینکه بتوانند محدودیت‌هایی برای کشورمان ایجاد کنند.

حجت‌الله فیروزی در ادامه افزود: متاسفانه کشورهایی هم در منطقه همگام با آمریکا شدند تا این اتفاق صورت بپذیرد اما این قطعنامه تصویب نشد و این نیز می‌تواند دلایل خاصی را داشته باشد.

وی تاکید کرد: عدم تصویب تمدید قطعنامه تسلیحاتی علیه کشورمان بیانگر این بوده که یک تشتتی بین اعضا وجود دارد و همه هم‌نظر نبوده‌اند.

نماینده مردم فسا اظهار کرد: این اقدام شورای امنیت نشان دهنده دیپلماسی فعال ما هم بوده که توانستیم بعضی از کشورها را از همراهی با آمریکایی‌ها باز بداریم و البته این عدم همراهی کشورها با ایالات متحده به شرایط انتخابات در این کشور هم باز می‌گردد./

پایان پیام

 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، آینده تحریم های اقتصادی در اقتصاد جهانی، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، امنیت، تحریم، تحریم اقتصادی، تحریم ها، تقویت دیپلماسی