خبر

مسیر شما: اخبار ضرورت ساماندهی فدراسیون فوتبال
ضرورت ساماندهی فدراسیون فوتبال

رئیس فراکسیون ورزش مجلس با تاکید بر حل مسئله حق پخش تلویزیونی را با دعوت از مسئولان صدا و سیما حل و فصل خواهیم کرد، از ورود جدی فراکسیون ورزش به این موضوع خبر داد.

 خبرگزاری خانه ملت ؛  محمدمهدی فروردین رییس فراکسیون ورزش مجلس، با اشاره به دیدار خود با وزیر ورزش، اظهار کرد: در این جلسه راهکارهای تعامل با قوه قانونگذاری و این وزارتخانه با هدف توسعه ورزش در ابعاد مختلف و رفع مشکلات در سطح ملی با وزیر ورزش و جوانان به تبادل نظر پرداختیم.

نماینده مردم فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند در مجلس شورای اسلامی بیان کرد که در این نشست ساماندهی فدراسیون فوتبال به ویژه بحث اساسنامه مورد بررسی قرار گرفت و وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد که انتخابات آن انجام خواهد شد.

رییس فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه یکی از اولویت‌های مجلس و وزارت ورزش و جوانان خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال است، تصریح کرد: قطعا از این اتفاق استقبال خوبی می‌شود‌.

وی ادامه داد: آنچه مسلم است تحقق خصوصی سازی در ورزش یکی از مواردی که موجب ترغیب بخش خصوصی برای حضور در عرصه ورزش خواهد شد.

فروردین یکی دیگر از موارد مطرح شده دراین دیدار را بیمه ورزشکاران عنوان کرد و از حمایت وزیر ورزش و جوانان در ارتباط خبر داد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با مهم خواندن تبلیغات محیطی در بحث درآمدهای پایدار برای باشگاه‌ها، حق پخش تلویزیونی رویدادهای ورزشی را مورد توجه قرار داد‌.

رییس فراکسیون ورزش مجلس در خصوص تحقق حق پخش تلویزیونی اظهار داشت: هفته آینده جلسه‌ای را با مسئولان صدا و سیما در این خصوص خواهیم داشت تا در قالب تفاهم نامه بتوانیم مطالبه بحق جامعه ورزش را جامه عمل پوشانده و یک کار اساسی در این راستا انجام دهیم.

وی اهمیت حمایت از جامعه ورزش بدلیل آسیب ناشی از کرونا را مورد توجه قرار داد و پیشنهاد تهیه‌ی بسته‌های حمایتی برای ورزش را مطرح کرد.

فروردین ادامه داد: در همین راستا مجلس آمادگی دارد در بودجه ١٤٠٠ حمایت لازم را از عرصه ورزش بویژه از باشگاه‌های آسیب دیده داشته باشد.

به گزارش برنا، فروردین با تاکید بر نظارت قراردادهای بازیکنان و مربیان خارجی در سطح ملی، انجام کار کارشناسی در این حوزه را بسیار مهم خواند و گفت: باید تلاش کنیم بودجه‌های تخصیصی به ورزش به شکل بهتری هزینه شود./

نظر شما
مشخصات خبر